Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

halilkutlu

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

en büyük sıkıntımızın kendimizi mükemmel hissetmemiz olduğunu düşünüyorum. branştan branşa geçmeler hakkında yorum yapamam ama 17 yıldır ilçe merkezinde 4-5. sınıf okutan bir sınıf öğretmeninin ortaokul derslerini anlatamayacağına inanmak belki biraz eksik bilgi sebebiyledir diye düşünüyorum. ben sınıföğretmenliğinden sosyal bilgiler dersine geçtim ve gayet mutluyum. istisnalara lafım yok. genede karşıdakinin görüşlerine de saygı duymak lazım.

melikseyrek

Üye
Üye
Alan değiştiren sınıf öğretmenlerine bu değişiklik analarının ak sütü gibi helaldir. Onlar zaten Sosyal Bilgiler dersine giriyorlardı. ziraatçiler, ormancılar, turizmciler, cümle alakasız meslekler öğretmen yapılırken gıkı çıkmayanlar şimdi feryadı basıyorlar, adamlara devlet hak vermiş haklarını kullanıyorlar, siz onlara kızacağınıza Bu işi yumurtlayan bakanınıza, seçtiğiniz hükümetinize kızın. karınsızlık yapmayın, o hakkımı helal etmem diyenler de... senin zaten hakkın yok ki olmayan şeyi helal edeceksin

kastos

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Zekidoğan' Alıntı:
Branş öğretmeni olupta başka branşa geçenler değil de, sınıf öğretmeni olup branşa geçenler ortaokulda ve lisede çok sorun yaşayacaklar.Karşılarında höt denince pusan minikler değil, öğretmenine efelenen ergenler görünce ne yapacaklar merak ediyorum.Akademik kariyer ( bilgi ) konusuna girmek bile istemiyorum.Hayırlısı...
insanın başına ne gelirse meraktan gelir.

since_fb

Aktif Üye
Üye
Bu yıl sınıf öğretmenlerine alan değişikliği hakkı verecekler mi bilgisi olan varmı?