Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Sosyal Bilgiler branşından başka bir branşa geçenleri ve başka bir branştan Sosyal Bilgilere geçenlerin sayısını öğrenmek için açtığımız ankettir. Alan değiştirenler isterlerse mesajla hangi alana kaç puanla ve hangi okula geçtiğini de yazabilirler

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
Alan Değişikliği Anketi

Branş öğretmeni olupta başka branşa geçenler değil de, sınıf öğretmeni olup branşa geçenler ortaokulda ve lisede çok sorun yaşayacaklar.Karşılarında höt denince pusan minikler değil, öğretmenine efelenen ergenler görünce ne yapacaklar merak ediyorum.Akademik kariyer ( bilgi ) konusuna girmek bile istemiyorum.Hayırlısı...

ssenay

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

sınıf öğretmeni olup branşa geçen hele de emekliliğine bir kaç yıl kalmış olanlara şaşıyorum . olan öğrencilere olacak. gerçi öğrenciyi düşünen kim acaba

demet10

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

belki alan değişikliği yapan arkadaşlar mecburen yapmışlardır. sonuçta sınıfçıların bir çoğu norm fazlası oldu. bir yerde onlara da hak veriyorum .
ancak branşında etkin olmayan kişilerin de branş öğretmenliği yapmasının çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum.18 -20 yıllık bir sınıf öğretmeni alan değiştirip sosyal bilgiler ,türkçe öğretmeni olduğunda zorlanır diye düşünüyorum.

isa.999

Yeni Üye
Üye
- Sınıftan Başka Alana Geçenler İçin de Bir Şık Konsa Güzel Olurdu.

- Sınıfdan Teknik ve Meslek Lisesine '' Turizm Otelcilik Yan Alanı YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 'ne Geçtim.

- 217 Puanla Geçtim. Okulum Ortaokula Dönüştürüldü. İki Okulda 1. Sıradaydım. İlerletmediler Puanı Düşükleri Gideceğimiz Yerlere Görevlendirdiler.

- Ben de Mezun Olduğum Alanı Seçtim ve Mutluyum. Keşke Daha Önce Yapsaymışım.