Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

furkanmix ve kuantum isimli arkadaşlarımın görüşlerine sonuna kadar katılıyorum. yazılacak ne varsa yazmışlar, düşüncelerime tercüman olmuşlar. Alan değiştiren ve il dışı tayin isteyip hayallerinde bile göremeyecekleri yerlere atanan ve tabi öğrencinin vebalini 1 gram düşünmeyen bu kişilere tek lafım var. Hayrını göremeyin inşallah. O kadar.

simal_ay

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

ben tarih öğretmenliği mezunuyum ancak atamam sosyal bilgiler 1999 dan beri bu alanda görev yapıyorum alan değişkliği yapamayacağım söylendi sosyal bilgileri de seviyorum ancak benim gibi olup ta alan değiştiren var mı merak ediyorum

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
Alan Değişikliği Anketi

Ben de tarih mezunuyum...Ama atamam Sosyal Bilgiler...1998'den beri de Sosyal Bilgiler Öğrt. olarak çalışıyorum...Branş değiştirmeyi düşünmedim ve gayet de memnunum...

karahandogu

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Alan değiştiren sınıf öğretmenlerine bu değişiklik analarının ak sütü gibi helaldir. Onlar zaten Sosyal Bilgiler dersine giriyorlardı. ziraatçiler, ormancılar, turizmciler, cümle alakasız meslekler öğretmen yapılırken gıkı çıkmayanlar şimdi feryadı basıyorlar, adamlara devlet hak vermiş haklarını kullanıyorlar, siz onlara kızacağınıza Bu işi yumurtlayan bakanınıza, seçtiğiniz hükümetinize kızın. karınsızlık yapmayın, o hakkımı helal etmem diyenler de... senin zaten hakkın yok ki olmayan şeyi helal edeceksin ( melikseyrek)
Aynen katılıyorum. hakkımı helal etmiyorum diyenlerinde eğer biz meslektaşlarına bu tabiri kullanıyorlarsa daha sosyal siyasi olayların kaynağını irdeleyemeyenler sizden sosyal bilgiler öğretmeni olmaz kusra bakmayın diyorum.