Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

savmesut

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

niçin adaletsizlik olsun ki sınıf öğretmenlerinin de diplomalarında yan alanları var.ünv okurken o dersleri almışlar mı almışlar.ilköğretim yaygınlaştırılırken onlara evet siz sınıf öğretmenisiniz ancak ortaokulların boş geçen derslerinde alanınızla ilgili derslere girebilirsiniz denilmiş mi denilmiş.eeee yanlış nerde burada?meb de sınıf öğretmenlerini eritmek için bunu kullandı.bir hak yeme felan söz konusu değil burada.çünkü herkesin elinde tapu gibii diploması var.ve orada yan alan olarak türkçe sosyal fen görsel sanat her neyse yazıyor işte

cellda

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

haklarının yendiğini düşünen arkadaşlar.senelerce tarih coğrafya mezunu (ve diğer fen edebiyatçılar)sınıf öğretmenlerinin kadrolarını gasp ederken kimsenin gücüne gitmiyodu.kimin hakkını kime helal etmiyosunuz.yıllardır süregelen hata piyangosu şimdide size vurdu.yani gün geldi hesap döndü.haa doğrumu hayır.ama en baştan beri herşey yanlış.ben şimdi belki sizin kadar konulara hakim değilimdir.yıllarca sizin sınıf öğretmenliğini beceremediğiniz gibi.ben eş durumundan zorunlu geçtim bi yerde.ama emin olun okulumdaki diğer öğretmenlerden çok daha titiz çalışıyorum.herşey kişide biter.sayısal bölümlerin dışındakilerin yapılabileceğini düşünüyorum.bizde eğitim fakultesi okuduk .su ürünleri mezunu değiliz!!!

thelion

Aktif Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Allah ım ya hala anlamayan (ki anlamayanların anlamaması gayet normal)sosyale geçen sınıfçılar var. Ben hakkımı hela etimyorum derken kime helal etmiyorum Türkçeniz kıt herhalde cümle içinde öznenin hangisi olacağını dahi bilemeyen kişiler öğretmen olmuşlar ya.HAKKIMIZ gaspedildi hem bizim hem atanamayan sosyalci arkadaşlarımızın hemde sosyal bilgilerde okuyan kardeşlerimizin hakkkmızı siz zavallı sınıfçılar değil bakanlık gaspetmiştir ve hakkımı bakanlığa helal etmiyorum demiştim ama bunu anlayacak sınıfçılar burada demekki nadir Sen kimsinki helal etmiyorsun demiş sınıfçının biri tövbe yarabbim tövbe .... çocuk aklı işte naparsın

thelion

Aktif Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

biride demiş ziraatçiler turizmciler sınıfcı oldular YANİ bizdende sosyalci olur yani size yapılan yanlışlıkları hem eleştiriyorsun hemde pişkin pişkin bizden sosyalci olur diyorsun yazık ya yazık bu nasıl bi zihniyet ... taamam hakkınızdır devlet size bu hakkı verdide sonuçta hukuku olmayan bir hak verildi devletin mantıksız işlerinden biri bari ya bi bize verien hakkı kullanıyoruz deyin geçin bizden çok iyi sosyalci olur ayakları yapmayın