ek ders bulabiliyor musunuz ?

ilaysosyalci

Yeni Üye
Üye

ben de çok şikayetçiyim bu durumdan. her yıl zümre toplantılarında ders saatinin yetersiz kaldığıyla ilgili karar alıyoruz, müfettişlere şikayetlerimizi söylüyoruz ama hiç bi değişiklik olmuyor. Benim seçmeli dersimde yok tu bundan önceki yıllarda çok zor yetiştiriyordum konuları. Bide hiç ek ders alamıyoruz. Keşeke sınıf öğretmeni olsaydık girmedikleri dersin ücretini de alıyorlar. Bende şimdi bakanlığa dilekçe yazacam der saatiyle ilgili olarak.

tarihci_45

Aktif Üye
Üye

elemor' Alıntı:
Yani iki günümüz boşta kalıyor
Hocam 2 gün değil 1 günüm dahi boş değil sınıf dahil toplam 16 saat dersim var haftanın 5 gününe yaymışlar sen neden bahsediyorsun ...

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

bu her gün okulda olmamıza neden olan yönetmelik nedir? ben hiç böyle birşey duymadım.

tarihci_45

Aktif Üye
Üye

Manisa özellikle bu konuda çok hassas.Sendika ile de görüştüm öyle bir yetkisi var kanunen hiçbirşey yapamazsın dedi başkan.Diğer okullardaki bazı arkadaşlarla da görüştüm onlarda da öyle sayılır ama çoğunun 18-20 saat dersi var yani benim gibi 15 değil.Diğer bazı illerde arkadaşlarım var adamın birinin 18 saat dersini 3 güne vermişler 2 günü boş mesela.Ama bende şans yok işte öye bir idareci nasip olmadı ... :(

özlem76

Yeni Üye
Üye
SELAM.Biz okulda dört öğretmeniz.HEPİMİZ 15 SAATE giriyor ve 5 gün okula geliyoruz.