ek ders bulabiliyor musunuz ?

tarihci_45

Aktif Üye
Üye

Hayret başka okullar da varmış demekki ... :eek:

emre0157

Yeni Üye
Üye

akadaşlar sorunlarımızı BİMER'E yazdıgımız takdırde çok kısa bır sure içinde sonuç alıyorsunuz ben denedım sızde deneyın ve bu soryny yazın

keçi

Üye
Üye

bu konuda bende mağdur olanlardanım kendi okulum küçük bir okul 9 saat dersim var kendi bölgemizde açık yok bu yüzden bana ters ve uzakta başka bir bölgeye tamamlamaya gidiyorum.ders sayısının artması için ben de mesaj gönderdim.bakalım ne kadar dikkatlerini çekebilecez

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

Ek ders gerçekten çok önemli bir sorun.Özellikle tek maaşlı arkadaşlar için olmazsa olmaz...
Şehir merkezlerinde genellikle bir okulda iki öğretmen olur ( Sosyal Bilgiler için söylüyorum). Bu da öğretmen için ekonomik sıkıntı demektir.
Aynı durum küçük köylerde çalışan arkadaşlar için de geçerli...
Ve bir itiraf...Sırf ek ders için yıllardır burada çalışıyorum...Full değil ama en azından hiç yoktan iyi...

sosyalciyasin

Her Şeye Rağmen..
Üye

aynurzelyut' Alıntı:
Arkadaşlar,biz artık Türkiyede yaşamıyoruz ki...Amerikanın mandasında olduğumuz için öncelikli dersimiz de ingilizce.Öğrenci tarihini bilip ,geçmişinden ders almamalı,Atatürk'ü zaten hiç tanımamalı.Sosyal Bilgiler diye ders mi olurmuş ,aaaa.Politika bu.ANLAMAYACAK NE VAR?!...
Amerikin mandası olduğumuz kısmına değil de diğer kısma katılıydrum hocam ya Koskoca inkılap tarihi dersini 2 saate düşürmek gibi bir saçmalığın tam ortasında ne işimiz var! Öğrencilerimiz iti köpeği daha iyi anlasınlar yani lütfen destek!!! kamuoyu oluşsun...