ek ders bulabiliyor musunuz ?

guvenctosun

Üye
Üye

yibo'da çalışmak birazda avantaj galiba benim için.. 27 saat dersim ve sınıf rehberliğim var..toplam da 28 saat.. artı nöbet ücreti ve halk oyunları egzersizleri ile çok şükür müdür kadar ekders alıyorum..

tarihci_45

Aktif Üye
Üye

zalatar' Alıntı:
idare ile bir sorunun mu var hocam
ozkanderya22' Alıntı:
zalatar hocama katılıyorum.. idare ile bir sorununuz mu var.. ben rehberliği verip güne sıkıştırmak istedim imkansız dediler. ona bile bozuldum birazcık... sizin gibi olsaydım direk kavga ederdim herhalde..
Arkadaşlar önceki müdürle bir takım sorunlar yaşamaıştık ama şimdi yeni müdür geldi.Bununla hiçbir sorunum yok zaten dediğim gibi yeni geldi.Şansıma bu da aşırı kuralcı biri.Müdür yardımcısına söyledim '' müdüre söyle tamam derse bir günü boşaltırım '' dedi.Müdür ise '' yönetmelik böyle isitiyor hocam '' dedi çıktı.Sendika ile falan da görüştüm onlar da '' öyle bir yetkisi var malesef '' dediler.Kafayı yemek üzereyim.İnsan evladına yapılacak bir iş değil bu.Tayin işim olmadı üzerine koca ilde bir görevlendirme bile çıkmadı varı yoğu 15 saat dersim var onu da 5 güne yaymışla çıldıracam.Bu hafta yazılı olarak dilekçe de verecem biraz daha konuşup baskı yapacam.Sonuçta değişir mi bilemiyorum ... :'(

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hocam dilekçeyi boş yere verirsiniz eğer iş yönetmeliğe kalırsa bir gününüzü boşaltır o günde nöbetçi yazar okula mecbur gelmek zorunda kalırsınız en iyisi konuşarak hallettmek

tarihci_45

Aktif Üye
Üye

Salı günü zaten sadece bir ders var o güne nöbet yazmışlar.Cuma günü 2 saat var.Onları alıp tek dersin olduğu güne koyun bir günüm boş olsun bari dedim ama bakalım nolacak ... ???

sosyalçç

Çalışkan Üye
Üye

Değerli branşdaşlar;bu sorun hepimizin sorunu ve bu konuda birlik olabiliriz,lütfen yok bakan yok sistem deyip napabilirizki moduna girmeyin,bizler koca kitabı sıkış tıkış işlerken (ki yetişmiyo) kimi branşlar kaplumbağa hızıyla gidip dönem bitmeden kitap bitiriyolar,belki bikaç yıl içinde birileri sesimiz duyar,tarihin öğrenilmemesi üzerindeki bulutlar da aralanır,ben gönderdim dilekçemi,bu sitede üye herkesten an azından bu tepkiyi bekliyorum:(((((((((