ek ders bulabiliyor musunuz ?

D

denrelend

Misafir
Ziyaretçi

biri deel kim ben en çok çalıştığını iddida edn sendikadanım ama gerçeği kabul edelim oda booooşşşşşşş defalarca mail attım bir cevap bile vermediler

nurbanu hürrem

Yeni Üye
Üye

arkadaşlar hükümetin politikası belli . bi müddet sonra bizim dersimiz tamamen kaldırılacak iki dilekçe yazdım ama sonuç belli

abdilakcýl

Yeni Üye
Üye

SOSYAL BİLGİLER DARS SAATLERİ 4 OLMALI.İNK.TARİHİDE 5 SAATE ÇIKARILMALI,SBS SINAVINDA BAŞARI ORANI EN YÜKSEK DERS BİZİM DERSİMİZ.ÖDÜL OLARAK DERS SAATİMİZ İNDİRİLMESİN,,,,,

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

abdil akcıl' Alıntı:
SOSYAL BİLGİLER DARS SAATLERİ 4 OLMALI.İNK.TARİHİDE 5 SAATE ÇIKARILMALI,SBS SINAVINDA BAŞARI ORANI EN YÜKSEK DERS BİZİM DERSİMİZ.ÖDÜL OLARAK DERS SAATİMİZ İNDİRİLMESİN,,,,,

hocam en kolay ve herkesin yaptığı ders olarak görüyorlar gereksizmiş oun için. hiç diğer maneviyat boyutunu düşünmüyolar yada düşünüp ders saatini düşünüyorlar! geçmişini coğrafyasını bilmeyen bir gençlik ile karşı karşıyayaız

resulll

Yeni Üye
Üye

Arkadaşlar sizlere ben de katılıyorum,dilekçemi gönderdim ve herkesi bu konuda bilinçli olmaya davet ediyorum.Bu konuda bir kamuoyu oluşturabilirsek bir fayda sağlayacağını düşünüyorum.