Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

b.zeynep

Yeni Üye
Üye
Web sitesi
img209.imageshack.us
faruk aylar gerçekten dersine önem veren dersi ders gibi anlatan yegane hocamız desem çok iyi bir tabir kullanmış olurum herhalde.Mükemmel bir hocadır kendisi.Çok seviyorum kendisini gerçekten dersini anladığım tek hoca belkide.Diğerlerini hocadan bile saymıyorum.Sosyal bilgiler öğretmenliği bölümü hocaları için geçerli bu söylediklerim.

eydemir

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar bende 2005 mezunuyum bakıyorumda herkes selim hocadan çekmiş baya bi çınlatıyoruz kulaklarını bu arada ilyas hocam nasılsın bende gecedeydim hatırlarmısın bilmem birde 2005 mezunu arkadaş isim neydi

mutlumat

Yeni Üye
Üye
arkadaslar bende 2006 mezunuyum duzcede gorev yapiorum. tabi simdi bi sene urfada asker ogretmenlik var şimdi. amasya eğitim fakultesinin tek ii yanı arkadaslardır. hiçbişeyi fayda getirmez adama. sınıfımızın inekleri kpss yi kazanamamış bizim gibi hocalara muhalefet edenler kazanmıstır herkesin dikkatine ;) hiçbi hocaya güvenmeyin en iisine bile yarı yolda bırakır adamı

nigar

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar,yazanların içinden en eskisi benim 1998 mezunuyum.ozamanlar tarih öğretmenliğiydi.yazılarınızdan selim hoca'nın hala değişmediğini anladım.okuyanlara Allah kolaylık versin,hocaların gazabından korusun banada çektirmişlerdi çünkü.onların eline ne geçti bilmiyorum.ama onları kendime örnek alıyorum.o şekilde bir öğretmen olmamak için.herkese slmlar