Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

tulay_verim

Yeni Üye
Üye
bende yeni mezunum Selim Hoca ve diğer demirbaşlar hepsi orda tabi ki yine çektirmeye devam ediyorlar.

KURUMSOS

Üye
Üye
BEN DE 2004 MEZUNUYUM.HOCALARIMDAN NEFRET EDİYORUM,O YILLARI HATIRLAMAK BİLE İSTEMİYORUM.BİZE HEP SİZ İSTESENİZ DE ATANAMAZSINIZ,KPSS SİZİN NEYİNİZE,ÖNCE OKULU BİTİRİN BAKALIM GİBİ SEVİYESİZ KELİMELERLE MORAL BOZDUKLARI VE KENDİ EGOLARINI TATMİN ETMEK İÇİN BÜTE ÖĞRENCİ BIRAKAN BAŞKA Bİ FAKÜLTE KADROSU YOKTUR HERHALDE.HERKES KPSS YE ÇALIŞSINLAR DİYE ÖĞRENCİLERİN DERS SAATLERİNİ HAFİFLETİRKEN BİZ KPSS YE Bİ HAFTA KALA FİNALE GİRDİK,BU NE MANTIK! :mad:BEN KPSS DE YÜKSEK PUAN ALDIM,DERECE YAPTIM VE ATANDIM.SADECE KENDİ ÇABAMLA.AMA KENDİ ÖĞRENCİLERİMİN SBS VE (ESKİ)OKS SONUÇLARI BENİM BAŞARIMI ORTAYA KOYAR,DERS NOTLARI DEĞİL.GALİBA BUNUNLA YÜZLEŞMEK ONLARA AĞIR GELİYOR.ŞU AN ÖĞRENCİ OLANLARA TAVSİYEM KPSS YE ÖNEM VERİN.DERSİ C İLE DE GEÇSENİZ YETER.KOLAY GELSİN.SELAMLAR.

b.zeynep

Yeni Üye
Üye
Web sitesi
img209.imageshack.us
selamün aleyküm bende amasya üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. tüm amasya mezunlarına selamlar. gerçekten hocam diyebildiğim faruk aylar var. çok kaliteli bir hoca. inşallah bende kpss de atanır sizler gibi mesleğimi icra ederim. Selam ve dua ile...