www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

'Tanışma' forumunda feylesufi tarafından 4 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. feylesufi

feylesufi Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben sibel...amasya eğitim sosyal bilgiler öğretmenliği bölümünde öğrenciyim.varsa okuyan arkadaşlar ve mezun abiler,ablalar el sallasın ;)

2. muammer84

muammer84 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 tane amasya egıtım sosyal bilgiler mezunu burda var hangı sene mezun oldun sen.gorusmek uzre byee

3. mrt57

mrt57 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2008 yılı Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunuyum

4. maviduvar05

maviduvar05 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    SELAM NERELERDEYİZ ELAZIĞ KARAKOÇANDAYIN BEN 2004 MEZUNUYUM SELİM HOCA MADURLARINDANIM ÇOK ÇEKTİK ÇOK ACABA HALA ORDAMI MERAK EDİYORUM

5. aykut05

aykut05 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben 2002 mezunuyum samsundayım

6. kamilli

kamilli Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 2005 mezunuyum çorum

7. tulay_verim

tulay_verim Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende yeni mezunum Selim Hoca ve diğer demirbaşlar hepsi orda tabi ki yine çektirmeye devam ediyorlar.

8. KURUMSOS

KURUMSOS Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    BEN DE 2004 MEZUNUYUM.HOCALARIMDAN NEFRET EDİYORUM,O YILLARI HATIRLAMAK BİLE İSTEMİYORUM.BİZE HEP SİZ İSTESENİZ DE ATANAMAZSINIZ,KPSS SİZİN NEYİNİZE,ÖNCE OKULU BİTİRİN BAKALIM GİBİ SEVİYESİZ KELİMELERLE MORAL BOZDUKLARI VE KENDİ EGOLARINI TATMİN ETMEK İÇİN BÜTE ÖĞRENCİ BIRAKAN BAŞKA Bİ FAKÜLTE KADROSU YOKTUR HERHALDE.HERKES KPSS YE ÇALIŞSINLAR DİYE ÖĞRENCİLERİN DERS SAATLERİNİ HAFİFLETİRKEN BİZ KPSS YE Bİ HAFTA KALA FİNALE GİRDİK,BU NE MANTIK! :mad:BEN KPSS DE YÜKSEK PUAN ALDIM,DERECE YAPTIM VE ATANDIM.SADECE KENDİ ÇABAMLA.AMA KENDİ ÖĞRENCİLERİMİN SBS VE (ESKİ)OKS SONUÇLARI BENİM BAŞARIMI ORTAYA KOYAR,DERS NOTLARI DEĞİL.GALİBA BUNUNLA YÜZLEŞMEK ONLARA AĞIR GELİYOR.ŞU AN ÖĞRENCİ OLANLARA TAVSİYEM KPSS YE ÖNEM VERİN.DERSİ C İLE DE GEÇSENİZ YETER.KOLAY GELSİN.SELAMLAR.

9. b.zeynep

b.zeynep Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamün aleyküm bende amasya üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. tüm amasya mezunlarına selamlar. gerçekten hocam diyebildiğim faruk aylar var. çok kaliteli bir hoca. inşallah bende kpss de atanır sizler gibi mesleğimi icra ederim. Selam ve dua ile...

10. ilyas 55

ilyas 55 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ilyas 2004 mezunuyum. Adana karaisalı dayım.

11. b.zeynep

b.zeynep Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    faruk aylar gerçekten dersine önem veren dersi ders gibi anlatan yegane hocamız desem çok iyi bir tabir kullanmış olurum herhalde.Mükemmel bir hocadır kendisi.Çok seviyorum kendisini gerçekten dersini anladığım tek hoca belkide.Diğerlerini hocadan bile saymıyorum.Sosyal bilgiler öğretmenliği bölümü hocaları için geçerli bu söylediklerim.

12. eydemir

eydemir Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar bende 2005 mezunuyum bakıyorumda herkes selim hocadan çekmiş baya bi çınlatıyoruz kulaklarını bu arada ilyas hocam nasılsın bende gecedeydim hatırlarmısın bilmem birde 2005 mezunu arkadaş isim neydi

13. mutlumat

mutlumat Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar bende 2006 mezunuyum duzcede gorev yapiorum. tabi simdi bi sene urfada asker ogretmenlik var şimdi. amasya eğitim fakultesinin tek ii yanı arkadaslardır. hiçbişeyi fayda getirmez adama. sınıfımızın inekleri kpss yi kazanamamış bizim gibi hocalara muhalefet edenler kazanmıstır herkesin dikkatine ;) hiçbi hocaya güvenmeyin en iisine bile yarı yolda bırakır adamı

14. nigar

nigar Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    merhaba arkadaşlar,yazanların içinden en eskisi benim 1998 mezunuyum.ozamanlar tarih öğretmenliğiydi.yazılarınızdan selim hoca'nın hala değişmediğini anladım.okuyanlara Allah kolaylık versin,hocaların gazabından korusun banada çektirmişlerdi çünkü.onların eline ne geçti bilmiyorum.ama onları kendime örnek alıyorum.o şekilde bir öğretmen olmamak için.herkese slmlar

15. zulender

zulender Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 2004 aef mezunuyum bolu göynukteyım sadocanda burada

16. aynuri

aynuri Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    atatürk üniversitesi erzincan eğitim fakültesi 2002 mezunları nerellerdesinizzzz

17. yusufbb

yusufbb Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende 2004 mezunuyum.. istanbuldayım.. selim hoca çok çektirmiş demekki herkese.. ama turgut hocayı da unutmamak gerek.. pek farklı değildi.. bizim bölümde faruk aylar ve mehmet evsile hocam çok değerli kişilerdir sadece.. gerisi boş.. derslerimize giren orhan hocayı es geçmemek lazım.. o da çok iyi insandı..

18. hasankarakurt

hasankarakurt Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2003 mezunuyum amasyadan amasya eğitimde ço güzel günlerim geçti sıkıntılı zamanlarda oldu bilmiyorum hala orada mı ama ercan çelebi ile çokca sıkıntılar yaşadık amasya eğitimde atatürkçü düşünce kulübünün kurucuları arasındaydım kurucu başkan yardımcılığı yaptım daha sonra mezun olana kadar başkanlığını yaptım acaba kulüp çalışıyormu çünkü çok mücadele ettik o dönemde kulübü hem kurmak için hem de çalıştırmak etkinlikler yapmak için . özellikle şimdiki rektör ozaman dekanımızdı çok babacan bir insandır selamlar saygılar

19. serdartekiin

serdartekiin Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba ben 98 yılı tarih bölümü mezunuyum.Arkadaşların anlattığı gibi bir sıkıntımız pek olmadı.Ama fakülteye yeni geldiği için tanımadığımız Mehmet Evsile'den biraz çektim.Sınavda sorduğu soruları kitapta olanın aynısını yazmama rağmen girdiği üç derstende kaldım.meğer adam Mustafa Akdağ'ın kitabında yazanların aynısını istiyormuş.hala sınıfta durmadan tur atarak boncuk boncuk terliyor mu merak ediyorum.Tüm amasya eğitim lisesinde okuyanlara selamlar.

20. murat16

murat16 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tarihmekani.blogspot.com

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş