Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

aynuri

Üye
Üye
atatürk üniversitesi erzincan eğitim fakültesi 2002 mezunları nerellerdesinizzzz

yusufbb

Yeni Üye
Üye
bende 2004 mezunuyum.. istanbuldayım.. selim hoca çok çektirmiş demekki herkese.. ama turgut hocayı da unutmamak gerek.. pek farklı değildi.. bizim bölümde faruk aylar ve mehmet evsile hocam çok değerli kişilerdir sadece.. gerisi boş.. derslerimize giren orhan hocayı es geçmemek lazım.. o da çok iyi insandı..

hasankarakurt

Yeni Üye
Üye
2003 mezunuyum amasyadan amasya eğitimde ço güzel günlerim geçti sıkıntılı zamanlarda oldu bilmiyorum hala orada mı ama ercan çelebi ile çokca sıkıntılar yaşadık amasya eğitimde atatürkçü düşünce kulübünün kurucuları arasındaydım kurucu başkan yardımcılığı yaptım daha sonra mezun olana kadar başkanlığını yaptım acaba kulüp çalışıyormu çünkü çok mücadele ettik o dönemde kulübü hem kurmak için hem de çalıştırmak etkinlikler yapmak için . özellikle şimdiki rektör ozaman dekanımızdı çok babacan bir insandır selamlar saygılar

serdartekiin

Yeni Üye
Üye
merhaba ben 98 yılı tarih bölümü mezunuyum.Arkadaşların anlattığı gibi bir sıkıntımız pek olmadı.Ama fakülteye yeni geldiği için tanımadığımız Mehmet Evsile'den biraz çektim.Sınavda sorduğu soruları kitapta olanın aynısını yazmama rağmen girdiği üç derstende kaldım.meğer adam Mustafa Akdağ'ın kitabında yazanların aynısını istiyormuş.hala sınıfta durmadan tur atarak boncuk boncuk terliyor mu merak ediyorum.Tüm amasya eğitim lisesinde okuyanlara selamlar.