Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

fachiku

"bazen görünen gerçeğin ta kendisi olmayabilir..."
Üye

selamlar ben fatih uğurlu. orduluyum 2006 amasya mezunuyum... orda adam gibi adam bir faruk aylar bir de orhan şahin vardır.. özellikle selim turgut apo hiçbir işe yaramayan adamlar.. evsilenin karizmasını beğeniyorum:)) özledim amasyayı... bu arada batmanda çalışıyorum... yakınlarda olan ark varsa tanışabiliriz.. yakında batman kozlukta amasya mezunları gecesi yapmayı planlıyoruz...

sadettin130880

Üye
Üye

selam amasya mezunları 2004 sosyal gececi sadettin(çorum) ilyasıma (kasilyasıma selamlarr kardeşiiimmmmm.bolu dayım nasipse bu sene ildışından ankara çorum veya amasyaya giderim inşallah.bu foruma açan arkadaşa selamlarrrrrrr.

sadettin130880

Üye
Üye

ha unutmadan şunuda söyleyeyim ilyasta katılır mı bilmem arkadaşlar.evsile dediğiniz adamın hakkını yemeyin bizim sınıf ona İMPARATOR derdi.biraz soğuktur ama yanına gittiğinizde sıkıntılarınızı giderebilmek için elinden geleni yapar.faruk aylar kalitedir hala ordaysa.turgut egosunu hala tatmin etmekle meşgulse ( BAYIIIMMMMM derdi) ne yazık sizlere.ama arkadaşlar selim çok ta kötü değildir sadece sınavına girecek arkadaşlar sorularından çeker.selim için tavsiyem size (hala orada okuyanlar için) yazınız kötü olsun okuyamasın kesin geçersiniz:) çünkü ben selimden ilk 80 alanlardanım ilyas ile zulender hatırlar.