Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

songülK

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

SİZ BENİM ÇALIŞTIĞIM YERLERDE ÇALIŞIN BENDE PUAN SIFIRLAMAYI KABUL EDEYİM NASIL ANLAŞMA AMA.ŞEHİRDEN BİRAZ BERİ GELİN CAN GÜVENLİĞİ NEYMİŞ ANLAYIN.

SENTOR

Aktif Üye
Üye
işallah çocuklarınızın derslerinede sizin gibi yan alandan geçen sınıfçılar girer....o zaman başarının artğını görürsünüz.

cihan42

Yeni Üye
Üye
Ilgın Şehit Ziya Mert Ortaokulu
Arkadaşlar ben 25 yıllık bir öğretmenim, mesleğim bu,bu işi yaptığıma inanıyorum.Kişileri tenzih ederek vet.müh.bank.falan değilim.Tepki niye bize! Anlayamıyorum.

cihan42

Yeni Üye
Üye
arkadaşım senin hakkımı yedin vb.sitemlerini yersiz buluyorum.Kaç yıllık öğretmensin bilmiyorum ama puan sıkıntın olduğuna göre biz senin puan kadar kervan geçmeyen yerlerde çalıştık.Veteriner, sucu, ziraatçı, bankacı vb.öğretmen olarak atandığında kimse tepki koymamıştı.Bizimi iktidarımı sorguluyorsunuz.Umarım iyi niyetlisindir.Kimin hakkı kimde iyi sorgulamak lazım.

agent

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

cihan42' Alıntı:
arkadaşım senin hakkımı yedin vb.sitemlerini yersiz buluyorum.Kaç yıllık öğretmensin bilmiyorum ama puan sıkıntın olduğuna göre biz senin puan kadar kervan geçmeyen yerlerde çalıştık.Veteriner, sucu, ziraatçı, bankacı vb.öğretmen olarak atandığında kimse tepki koymamıştı.Bizimi iktidarımı sorguluyorsunuz.Umarım iyi niyetlisindir.Kimin hakkı kimde iyi sorgulamak lazım.
Katılıyorum,size,,öğretmenler birbirine düşmemeli,,maliyede çalışan bayan memur 10 yıl önce 1 gecede sınıf öğretmeni oldu ,yarım gün eve erken giderim düşüncesiyle, o zaman bu kişilere hiç ses çıkarılmadı,,hatta 8/1 derecsinden başladılar göreve ,,biz eğitim fak.mezunuyuz diye 9/1,,neler neler oluyor,,geçmişe bir bakalım