Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

Sahmaran85

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Hamitli hocam ergenlik döneminin nasıl bir dönem olduğunu sınıfçı olduğunuz için bilemiyorsunuz tabi.Bütün branşçılar mı başarısız ki ortaokulda çocukların başarısı düşüyor.Buna evet demek gelişim psikolojisini bilmemek demektir.Siz geçiş yapmışsınız zaten bir iki yıla anlarsınız neden başarı düşüyormuş!!

agent

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

çok ayıp gerçekten yorumlar, hakaret edici,,
sınıf öğretmeni ve ana sınıfı öğretmenlerinin zekasının mı düşük olduğunu düşünüyorlar acaba?
dinazor falan diyorsunuz,,
üniversiteye girerken puan alarak girdik bizler de,
bir çok ziraatçi,tarla bitkileri ,su ürünleri vb.bölüm 10 yıl önce sınıf öğretmeni olurken kimse ses çıkarmadı,,
çok memnunum iyiki alana geçtim ,çalışıyorum dersime giriyorum,her gün yeni bir şey öğreniyorum,zevkle yapıyorum işimi,,
doktora dersi mi veriyoruz,,abartmayalım ortaokulu:)

songülK

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

BENDE 13 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM VE SOSYAL SİLGİLERE GEÇTİM.YAPILAN HAKSIZLIKLARI KABUL EDİYORUM.AMA BENDE 13 YILIMI DOĞUDA GEÇİRDİM.VE 99 DA DA SINIFÇILARIN YENEN HAKLARINI UNUTMAYIN YAN ALANA GEÇEN ÖĞRETMENLERE LAF ATANLAR.PEKİ ÖNERİM ŞU TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİ 5 YILDA BİR DOĞUDA HİZMET ETSİNLERDE SINIFÇILARIN NELER ÇEKTİKLERİNİ YAŞASINLAR ÖYLE ŞEHİR MERKEZLERİNDEN YOK HAKKIMI HELAL ETMİYORUM FALAN LAFLARINI KAFADAN SIKMAK KOLAY.HER İKİ İŞİDE YAPTIM SİZLERE ŞUNU SÖYLEYEYYİM EĞER BİR ÖĞRETMEN GÖREVİNİ HAKKIYLA YAPIYORSA EŞİTTİRLER İŞTE O KADAR.NOT BEN HALA EVİME ÇOCUKLARIMA 35KM UZAKTAYIM.İLERDE EVİME DAHA YAKIN YERE GELİRİM DİYE YAPTIM BU İŞİ.AMA KÜÇÜK ÇOCUKLARIMI ÇOK ÖZLÜYORUM.BİR BRANŞ ÖĞRETMENİNİN ASLA ANLAYAMAYACAĞI İŞTE BU SEVGİ VE BAĞLILIK.İŞTE SIRF BU SEBEPLE EĞER TEKRAR SINIF ÖĞRETMENLİĞİNE DÖNME ŞANSI VERİLİRSE DÖNERİM.

songülK

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

thelion' Alıntı:
kardeş yalnız şunu unutma sınıfçıların büyük bir kısmı sosyal bilgilere önem vermez varsa yoksa matematik fen işlerler haliyle bize gelen öğrenciler sosyalden bi haber olurlar bizde deriz ki hay seni okutan sınıf hocanın elinden öpeyim...felan işte neyse işin gırgırı bi yana sınıfçı olupta branşa atananların puanlarının sıfırlanması lazım çünkü tayin hakkımız dinozorların gaspıyla elimizden kayıp gitmiştir.dinazor tabiri biraz< ağır oldu ama gerçekten bizim durumumuzu da anlamanız lazım tam 2900 küsür tane sınıfçı -ki bunların puanları uçmuş vaziyette -sosyalci olarak benden üstün bir puana sahip oldu gel de tayin iste şimdi isteyebilirsen ne diyeyim ben şimdi size hak verildi kullandınız ama hakkımızı siz değil bakan yedi haram olsun zıkkım olsun ona
SAYIN HOCAM GELİNDE BENİM DOĞUDA YAŞADIKLARIMI ANLATAYIM SİZE.AYRICA ŞU KULLANDIĞINIZ ARGO KELİMELERİ SINIFÇILARI BEĞENMEZ KÜÇÜMSER TAVIRLARINIZA YAKIŞTIRAMADIM.SINIFTADA MI BU ŞEKİL BİR ÖĞRETMENSİNİZ???

songülK

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

thelion' Alıntı:
kardeş yalnız şunu unutma sınıfçıların büyük bir kısmı sosyal bilgilere önem vermez varsa yoksa matematik fen işlerler haliyle bize gelen öğrenciler sosyalden bi haber olurlar bizde deriz ki hay seni okutan sınıf hocanın elinden öpeyim...felan işte neyse işin gırgırı bi yana sınıfçı olupta branşa atananların puanlarının sıfırlanması lazım çünkü tayin hakkımız dinozorların gaspıyla elimizden kayıp gitmiştir.dinazor tabiri biraz< ağır oldu ama gerçekten bizim durumumuzu da anlamanız lazım tam 2900 küsür tane sınıfçı -ki bunların puanları uçmuş vaziyette -sosyalci olarak benden üstün bir puana sahip oldu gel de tayin iste şimdi isteyebilirsen ne diyeyim ben şimdi size hak verildi kullandınız ama hakkımızı siz değil bakan yedi haram olsun zıkkım olsun ona
HOCAM SINIFÇILAR SOSYAL BİLGİLER DERSİNE TAM TERSİNE ÇOK ÖNEM VERİRLER.HAFTALIK DERS SAATLARİNDEN HABERDAR DEĞİLSİNİZ???