Arama sonuçlarınız

1. gvn1

Ders Notu 6.ÜNİTE ATATÜRK DÖNEMİ TÜRK DIŞ POLİTİKASI DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 6. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  2. gvn1

Ders Notu 5.ÜNİTE DEMOKRATİKLEŞME ÇABALARI DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 5. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  3. gvn1

Ders Notu İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1. ÜNİTE DERS NOTU

Merhaba Hocam son iki ünite hariç diğerleri sitede mevcut hocam. O üniteleri de zamanı gelince paylaşırım inşallah.
  4. gvn1

Farkındayım hocam küçük hatalar kaymalar yada yazım yanlışları bazen gözden kaçabilir. Uyarı için teşekkürler.
  5. gvn1

Merhaba Hocam maalesef 5,6 ve 7.sınıflarda fırsat bulup formatı güncelleyemedim. Güncelleme yaparsam mutlaka paylaşırım.
  6. gvn1

Ders Notu 4.ÜNİTE ATATÜRKÇÜLÜK VE ÇAĞDAŞLAŞAN TÜRKİYE DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi 4. Ünite ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması...
  7. gvn1

Ders Notu 3.ÜNİTE YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  8. gvn1

Ders Notu 2.ÜNİTE MİLLİ ÜYANIŞ BAĞIMSIZLIK YOLUNDA ADIMLAR DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Yenilenmiş İnkılap Tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  9. gvn1

Daha önce hazırlayıp paylaştığım notların eksikliğini giderip düzenleyip yeni formatla tekrar paylaşıyorum. Ünite ünite devamı da gelecek inşallah hocam.
  10. gvn1

Yenilenmiş inkılap tarihi ders notu. Daha önce hazırladığım ders notunda güncellemeler yaptım. Ders notumuz Akıllı tahtalarda sunum yapmak amacıyla kullanılabilir, öğrencilerle her türü dijital ortamda paylaşılabilir. Fotokopi ile çoğaltılabilir.(Ticari Amaç Dışında) Faydalı olması dileği ile.
  11. gvn1

Ders Notu 7 . Sınıf 2. Ünite Kültür ve Miras Ders Notu

Maalesef hocam. Canlı ders sürecinde kullandığımız için bu şekilde olması faydalı oluyordu ama fotokopi ile çoğaltmak maliyeti arttırıyor. Fotokopi için Zeki Doğan hocamın yada Şeyhmus Yüce hocamın notları daha uygun.
  12. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 1.ÜNİTE BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

Var hocam ama dosya boyutu büyük olduğu için siteye o şekilde yüklemek sıkıntı oluyor. Tek tek indirip birleştirebilirsiniz.
  13. gvn1

7. Sınıf 7.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Yok hocam gözden kaçmış. Konu konu hazırlayıp sonra birleştirdiğim için o konuda boş kalan son sayfayı silmeyi unutmuşum.
  14. gvn1

7. Sınıf 7.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 7. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  15. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 7. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  16. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Çok teşekkür ederim güle güle kullanın hocam. İnşallah öğrencilerimize de faydası olur.
  17. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DETEKL DERS NOTU

Hocam merhaba. Sened-i ittifak konusuna 6.sayfada kısaca değinilmiştir. Demokrasinin temel ilkelerini 7.sınıfa alıp almamak konusunda kararsız kaldım. Çünkü 6.sınıf 6.ünitede ayrıntılı şekilde değinilmiş. 7.6.1 kazanımının içeriği daha çok demokrasinin gelişimi üzerine olduğu ve ders...
  18. gvn1

Ders Notu 7.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DETEKL DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 6. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  19. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Kıymetli Zümrelerim Defter Tarzı Görsel Destekli Renkli ve Renksiz Hazırlamış Olduğum Ders Notunun 6. Ünitesini sizlerle paylaşıyorum. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Ders Notumuz Ders Kitaplarımız esas alınarak hazırlanmıştır. Ticari amaç dışında -Eba’da Paylaşılabilir, -Canlı...
  20. gvn1

Ders Notu 6.SINIF 5.ÜNİTE ÜRETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

6.sınıf 6.ünite de çok az bir kısım kaldı hocam bitirince hemen paylaşırım ama 7.sınıf 6.üniteyi galiba yetiştiremeyeceğim.