Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

ahmetcan26

Yeni Üye
Üye
Merhaba Öğretmenim

Merhaba Ben 8.öğrencisiyim Sosyalden Performans ödevim için yardımcı olabilirmisiniz.
ÖDEV: Mondros Ateşkes Anlaşmasının hemen ardından işgale uğrayan şehirlerimiz (ESKİŞEHİR)
Bu şehirdeki (ESKİŞEHİR) cemiyetlerin faaliyetleri ve işgale karşı yapılan mücadeleleri anlatan Kuvayi milliye ruhunu yansıtacak bir gazete yapmamız isteniyor .
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ACİL

sosyalciyasin

Her Şeye Rağmen..
Üye
Ben Kars Kafkas Üniversitesi Sosyal Bil. Öğrtm. 2009 mezunuyum. Mesleğe yeni başladım, değişen çok şey olmuş, bunun için de acemilik çektim ilk zamanlar. Ama sağ olsun ilçe zümre beşkenımızın tavsiyesiyle bu siteyi kullanmaya başladım, site tek kelimeyle mükemmel. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum. Adım Yasin, Kayseri Yeşilhisarlı'yım... Yeşilhisar'ın Başköy KÖYÜ'nde çalışıyorum...

GÜLGÜN

Üye
Üye
Merhaba ben Mustafa Gökgöz.Zonguldak merkezde görev yapıyorum.2002 Manisa Celal Bayar Ünv. Demirci Eğitim Fak. Sosyal Bilgiler Öğretm. mezunuyum. Öğretmenliğimin 8. yılındayım. Bu siteyi açanları kutluyorum. Gerçekten çok faydalı oluyor.Aynı zamanda Karaelmas Ünv. Ereğli Eğitim fak. yüksek lisans öğrencisiyim. Bu yıl tezimi sunabilirsem tamamlayacağım. Herkese başarılar.

bordomavisosyal

Yeni Üye
Üye
ben fuat aydın. KTÜ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum. 2007/2008 de asker öğretmen olarak Batmanda görev yaptım. Şuan Trabzonda görev yapmaktayım.