www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

'Tanışma' forumunda erkanisanmaz tarafından 10 Ağustos 2007 tarihinde açılan konu

1. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    975
    Ödül Puanları:
    113
    Bu bölümde üyelerimiz kendisini tanıtırsa hem birbirimizi daha yakından tanımış oluruz hem de okul arkadaşlarımıza da rastlamış olabiliriz

Önce ben tanıtayım kendimi
    Erkan İsanmaz. Denizli'liyim İlkokulu Denizli'de okduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde bitirdim. Pamukkale Üniversitesi Tarih Öğretmenliği 1998 mezunuyum. 5 yıl K. Maraş'ta Andırın İlçesi Beşbucak İlköğretim Okulunda çalıştım 2003-2005 yıllarında Denizli Acıpayam Apa İlköğretim Okulu, 2005-2008 arasında Denizli Merkez Ahmet Nuri Özsoy İlköğretim okulunda çalıştıktan sonra 2008-2013 yılları arasında Denizli Zaferiye Abalıoğu İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra 4+4+4 dönüşümü ile Sıdıka Çalışkan Ortaokuluna geçtim.

2. benimaru

benimaru Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben Aykut ben de sosyal bilkgiler ögretmenliği okuyorum kendimi geliştirebildiğim için bu alanı çok seviyorum

3. osmaniyeli1998

osmaniyeli1998 Selam arkadaşlarım Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben Mustafa . Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim. Dicle üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2002 mezunuyum. 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Osmaniye Merkezde çalışmaktayım.

4. miki

miki Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cümleten herkese selam.ben de yeni katıldım.adıyım.m mustafa acar.2000 mesleğe başladım.ilk önce çanakkalede görev yaptım.2004ten beri istanbulda

5. dücane

dücane HERŞEY TURAN İÇİN Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkese slm

:mad: ben erzurmda 2 yıllık öğretmenim nette gezinirke buradan yeni haberdar oldum. gayet güzel tasarlanmış ve bol dökümanı olan bir site. bizimde zamanla katkılarımız olacaktır inşallah. emeği geçen herkese teşekkürler...

6. hayrettinsirin

hayrettinsirin Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Herkese Selam..
    Ben Hayrettin ŞİRİN! 1980 İst.Atatürk Eğitim Ens. Mezunu olarak 26 yıldır Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Siteniz aracılığıyla çok güzel paylaşım örneği yaşanmaktadır. Buda biz Sosyal Bilgiler Öğretmenlerinin özelliklerindendir.. Hani paylşımcı ve yardımsever olmak..
    Çalışmalar çok güzel hazırlanmış, sitemizde süper.. Emeğinize ve elinize sağlık..Emeği geçen herkese teşekkürler..

7. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    975
    Ödül Puanları:
    113

benimaru, osmaniyeli1998, miki, guven52, gamarcoba ve hayrettinsirin aramıza hoş geldiniz
    ........En güzel paylaşımlara.........

8. serdar18

serdar18 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    18

ben serdar ılıca niğde fen edebiyat tarih 2000 mezunuyum ankara sincanda sosyal bilgiler öğretmeniyim herkese selamlar 2007-2008 öğretim yılında başarılar dilerim

9. mujolex

mujolex Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamlar türm Türk gençliğine.

bu otağa üye olduğum için çok mutluyum. herkes için faydalı bir otağ.
    emeği geçenlere Teşekkür ederim Adım:Müjdat Temel Düzceliyim sosyal bilgiler öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim Bolu'da.

10. fmertcan

fmertcan Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar
    ben fatma mertcan . marmara üniversitesi 2004 mezunuyum. istanbul'da ilköğretim okulunda çalışıyorum. sitede aradığım herşeyi buldum. elinize sağlık. yeni eğitim-öğeretim yılı hepimize hayırlı olsun.

11. Rabia06

Rabia06 ****Hayal Gözlüm**** Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam..Niğde üni. 2002 mezunuyum. Konya'da görev yapmaktayım. Sosyal bilgiler öğretmenlerinin böyle bir siteye ihtiyacı vardı. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Yeni eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. :p

12. sahrayeli

sahrayeli Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba.ismim Mehmet.100. Yıl Üniv.sosyal bilgiler 2002 mezunuyum.y.i.b.o da görev yapıyorum

13. selcuk54

selcuk54 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. ben selçuk. öncelikle bu siteyi hazırlayanları gerçekten tebrik ediyorum. güzel bir site olmuş..
    ben 2002 yılında sakarya üniversitesinden mezun oldum.. gümüşhanede çalışıyorum..
    ::)

14. nilege

nilege Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok güzel bir site hazırlamışsınız elinize sağlık dokuz eylül üni sosyal bilgiler öğretmenliğini 2002'de bitirdim. Pamukkale üni. T.C tarihi bilimdalında yükseklisans yaptım denizli'de çalışıyorum yeni eğitim- öğretim yılı hepinize hayırlı olsun

15. gonca

gonca Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mrblar ben gonca fırat ünivesitesi sosyalbilgiler öğretmenliğinde okuyorum 3.sınıfa geçtim güzel bi siteye benziyor umarım hoş sohbetler edinir ve siz büyüklerimden yararlı bilgiler edinirim şimdiden tşkler...

16. Nurdan Nuran

Nurdan Nuran Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba ...

Merhaba arkadaşlar! Ben Nurdan.Balıkesir Üniversitesi Tarih öğretmenliği mezunuyum(1999).Ancak,Sosyal Bilgiler öğretmenliği yapıyorum.Umarım yeni müfredat konusunda sıkıntılar yaşadığımız şu süreçte birbirimize yardımcı olabiliriz.

17. Nurdan Nuran

Nurdan Nuran Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    6
    Tekrar merhaba!Ben İstanbul -Silivri degörev yapıyorum.Bu siteyi nasıl bu kadar geç buldum bilmiyorum.Ne istersen var :).Umarım ilerleyen zamanda benim de katkılarım olacak....

18. emirhersan

emirhersan Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben Emir Hersan 2005 Marmara Ü. mezunuyum. İstanbul Kilyos'ta görev yapıyorum. Bu siteyi çok sevdim; dönemimden arkadaşlar beni görürseniz el sallayın: )

19. ulas_dnz

ulas_dnz Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ben ulaş deniz 2004 ktü mezunuyum.2004 ten beri antalyada dersanede çalışmaktayım

20. husrev68

husrev68 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :p merhaba,hayırlı ramazanlar ben aksaraydan özgür keskin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş