1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

'Tanışma' forumunda erkanisanmaz tarafından 10 Ağustos 2007 tarihinde açılan konu

1. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    3,439
    Ödül Puanları:
    113
    Bu bölümde üyelerimiz kendisini tanıtırsa hem birbirimizi daha yakından tanımış oluruz hem de okul arkadaşlarımıza da rastlamış olabiliriz

Önce ben tanıtayım kendimi
    Erkan İsanmaz. Denizli'liyim İlkokulu Denizli'de okduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde bitirdim. Pamukkale Üniversitesi Tarih Öğretmenliği 1998 mezunuyum. 5 yıl K. Maraş'ta Andırın İlçesi Beşbucak İlköğretim Okulunda çalıştım 2003-2005 yıllarında Denizli Acıpayam Apa İlköğretim Okulu, 2005-2008 arasında Denizli Merkez Ahmet Nuri Özsoy İlköğretim okulunda çalıştıktan sonra 2008-2013 yılları arasında Denizli Zaferiye Abalıoğu İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra 4+4+4 dönüşümü ile Sıdıka Çalışkan Ortaokuluna geçtim.

kslrayseceren bunu beğendi.
  2. benimaru

benimaru Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben Aykut ben de sosyal bilkgiler ögretmenliği okuyorum kendimi geliştirebildiğim için bu alanı çok seviyorum

3. osmaniyeli1998

osmaniyeli1998 Selam arkadaşlarım Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben Mustafa . Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim. Dicle üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2002 mezunuyum. 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Osmaniye Merkezde çalışmaktayım.

4. miki

miki Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cümleten herkese selam.ben de yeni katıldım.adıyım.m mustafa acar.2000 mesleğe başladım.ilk önce çanakkalede görev yaptım.2004ten beri istanbulda

5. dücane

dücane HERŞEY TURAN İÇİN Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkese slm

:mad: ben erzurmda 2 yıllık öğretmenim nette gezinirke buradan yeni haberdar oldum. gayet güzel tasarlanmış ve bol dökümanı olan bir site. bizimde zamanla katkılarımız olacaktır inşallah. emeği geçen herkese teşekkürler...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş