Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

nevcivan_55

Yeni Üye
Üye
merhaba bende sosyal bigiler öğretmeniyim 2008 mezunuyum bu siteden fazlasıyla yararlanıyorum.

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye
merhabalar öncelikle herkese öğretmenlik hayatında başarılar dilerim her gün bu siteye illaki giriyorum bende tiryaki oldu sosyal bilgiler sitesi gerçekten örnek olacak bir site diğer branşlarla ilgili sitelerede üye oldum bazen ihtiyaç olan dökümanlara bakabilmek için inanın orda millet birbirini yemekten düzgün bir şey yapamıyo ancak biz sosyal bilgiler öğretmenleri olarak birlik içinde birbirimize yardım ederek öğrencilerimize en iyisini sunmanın derdine düşelim hepinize başarılar dilerim

ismail kocatürk

Yeni Üye
Üye
Merhaba değerli meslektaşlarım...Ben İsmail Kocatürk...Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Coğrafya Bölümü 1989 Mezunuyum...Meslekte 18. yılımı çalışıyorum...Bursa'da İstiklal İlköğretim Okulu'nda çalışmaktayım...Bir yandan mesleğimizi daha iyi yapabilmek için sitemizden faydalanırken bir yandan da özellikle göreve yeni başlayan arkadaşlara rehberlik konusunda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum...Herkese görevinde başarılar diliyorum

papatya82

Yeni Üye
Üye
herkese selam.ben ÇİĞDEM.Anaolu Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2004 mezunuyum.2006 yılında atandım. 4 yıllık öğretmenim. şanlıurfa da çalışıyorum.bu siteden 1 yıldan beri yararlanıyorum.çok güzel, çok zengin dökümanlara sahip, çok sevdiğim bir site.inşallah paylaşımlarımızla daha da zenginleşicektir umarım......emeği geçen herkese teşekkürler...

since_fb

Aktif Üye
Üye
Yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz:) sizinde çalışmalarınızı burada görmek istiyoruz.. Böylesine güzel ve kapsamlı bi siteyi hergün güçlendirmemiz lazım..