Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

halit31

Üye
Üye
Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

merhaba öğretmenliğe yeni başlayan biri olarak bu siteyi çok beğendim aradığım herşeyi bulabiliyorum paylaşımcı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum..kahramanmaraş ta görev yapıyorum ve mesleğimi çok seviyorum.

Sosyal Öðretmeni

Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.
Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Samsun'dan Seyit Ahmet MIRIK ben. sosyalbilgiler.biz de hemen hemen her konuda ismimi mutlaka görmüşsünüzdür. :) 1997de samsun da doğdum. üyelik adındaki gibi sosyal öğretmeni değilim. ismi öyle verdim. öyle kaldı. :) şu an 8.sınıf öğrencisiyim. sınıfta izlediğimiz erkan hocanın sunularindaki siteyle tanıştım. çok küçük yaşımdan itibaren tarihe duyduğum ilgi, 6.sınıfta iyice arttı. yaptığım basit sunular vardı. Ama 7de daha çok sevdiğim osmanlı tarihine de geçince daha senenin başından itibaren zaten bildiğim konularla ilgili daha ilerleme kaydetmiş sunular yaptım. 8.sınıfa Geçtiğim yaz tüm inkilap tarihi sunularnı yaptım ve bir çok oyun sunusu hazırladım. oyun sunularmi gold üye bölümüne koydum. hala sunular yapmaya devam ediyorum. kullanan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Onlarin ilgisi benim azmimi artırıyor:) ilginize teşekkür ederim :)

cem06

Üye
Üye
1963 ankra doğumluyum. ilk orta liseyi ankarada okudum. üniversiteyi anadolu ün. tarih bölümünden 1984-1988 arasında bitirdim. halen bartında vali yavuz erkmen ilköğretim okulunda müdür olarak görev yapıyorum.

fatihpasa

Üye
Üye
MERHABALAR
ben de fatih çağlar balıkesir üniversitesi necatibey eğitim fakültesi'nden 2007'de mezun oldum 3 sene giresunda görev yaptıktan sonra geçtiğimiz haziranda izmite tayin istedim tayinim çıktıktan 1 ay sonra askere gittim ve şu an itibariyle de askerden geleli 3 hafta oluyor

ilk dönemde askerdeydim ama ikinci dönemle birlikte yeniden görevime başlıyorum

ilk günkü gibi heyecanlıyım :))

bu siteyi erkan hocamın cd lerini ve sosyal bilgilerle ilgili herşeyi çok özlemişim

herkese başarılar