Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

karanfill

Üye
Üye

Ben Acun karadağ.1992 AÜ.DTCF Tarih mezunuyum . Şimdi Halim Şaşmaz İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler öğretmeniyim.16 yıllık öğretmenim. Anakara'da yaşıyorum.7. sınıf öğrencisi bir kızım var.

vedatsedat

Üye
Üye

Ayse Ozkan 1999 Dokuz Eylul Buca E.F.Tarih Ogrt mezunuyum .Iki yil dersanede calstim .2001'de meb 'de calismaya basladim .Alti sene yurtdisinda ucretsiz izinli olarak bulundum .Gecen seneden beri siteden yararlniyorum.ozellikle ERKAN Hoca'ya Teşekkürler ederim sunumlari cok yararli oluyor.Emegi gecen herkese Teşekkürler.

Asuna

Yeni Üye
Üye

Ben Suna YÜKSEL. İnşaat mühendisiyim. Oğlum 8. sınıf öğrencisi.sitenize üye olmaktan son derece memnunum. oğlumun derslerine değerli öğretmenlerimizin gönderdiği dosyalar o kadar faydalı oldu ki
emek harcayan herkese çok teşekkür ederim.indirdiğim dosyaları çevremdeki bütün çocuklarla paylaşıyorum. saygılarımla.

icengiz

Yeni Üye
Üye

merhabalar ben isa cengiz aydın yenipazar'lıyım liseyi ortaklar anadolu öğretmen lisesinde ,üniversiteyi de dokuz eylül üniversitesinde okudum.2006 yılında mezun olup şu anda ısparta senirkentte sosyal bilgiler öğretmeni olarak çalışmaktayım bu site bana çok şeyi öğretti çok faydalandım özellikle erken isanmaz hocam size minnettarım....

losara123

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.pc-oyunblog.tr.gg

Herkese selam. Ben İznik Bursa'da Kılıcaslan İlköğretim Okulunda okuyorum.6 A sınıfındanım. Belki tanıyanlar olur diye: Sosyal hocamın adı Kenan Kodal. Bu site çok güzel. İyi çalışmalar