ek ders bulabiliyor musunuz ?

cyrano

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar daha önce ekderslerimiz konusunda bir görüş bildirmiştim ama pek dikkatinizi çekmedi galiba olaya herkez sadece ders saati olarak bakıyor halbuki ortada gasp edilen ekderslerimiz de var sınıf öğretmenlerinin girmediği halde aldığı ekdersler varken bizler bulamıdığımız ekderler için bile hiçbirşey yapamıyoruz bizler de onlar gibi idari görevli ( ? ) olarak gösterilemz miyiz bu konu neden kimsenin ilgisini çekmedi neden bu kadar duyarsızız anlamıyorum ? bu konuda site yöneticilerinin bile çok duyarlı olmadığını gözlemliyorum

sabistug

Yeni Üye
Üye
herkese merhaba emin olun duyarsız değiliz.Ortada bir haksızlık olduğu kesin sbs de fen ve teknoloji ile katsayımız eşit ama ders saatleri 4'e çıkarken ingilizce katsayısı 1 ama 4 saat bu hakssızlığa lütfen diğer arkadaşlarımızda duyarsız kalmasın bizler yetiştirdiğimiz çocuklarınduyarlı bir vatandaş olmalarını amaçlarken sessiz kalmayalım ve sesimizi duyuralım.

hakanozkan79

Çalışkan Üye
Üye
valllahi arkadaşlar şu yeni oluşumda en çok bizler ve öğrenciler zarar görüyor.Sosyal Bilgiler dersi sanki önemli bir ders değilmiş gibi bi yaklaşım var.Tabii Öğrencilerimiz bunu sınavlarda bize gösteriyor.Yani Dersin ne kadar önemli olduğunu....
Adamlar vatandaşlık dersini kaldırıyorlar müfredta yeni konular ekliyorlar.ama ders saati içinde sıkıştır anlat bakalım diyorlar.Aslında bu hikayeye kendileride inanmıyorlar.Ben Bu sene ders işlerken çok zorlandım.Çünkü konular çok yoğundu.Bakanlık hala derslerimizden alıyor.bana ŞAHSEN DERS SAATLERİM Y-E-T-M-İ-Y-O-R. vesselam....

hakanozkan79

Çalışkan Üye
Üye
vallahi yuh biz sosyal bilgiler öğretmenlerine hiç kimse bi yazı bile yazma gereği hissetmiyor.
acaba sosyalci arkadaşların hepsi memnunmu hallerinden...ben bir önceki yazımı boş derste yazdım.çünkü okulumda 21 saat derse giriyorum.ek dersim az anlayacağınız.birde buna tatillerde eklenince eh işte....ev geçindiriyoz.Birde dünya bankası Türkiye sorumlusu( hangi bilgi belgeye dayanarak bu açıklamayı yapmış bilmiyorum) Öğretmen maaşları fazla diyor.bilemiyorum.ne diyebilirmki...ek derse gelince bir adaletsizlik var Sınıf öğretmnleri girmedikleri dersin ekdersini alıyor,Fen dersi 4 saat oluyor,Biz Sosyalciler kuzu kuzu yatıyoruz.selamlar arkadaşlar...