ek ders bulabiliyor musunuz ?

cyrano

Üye
Üye
evet haklısın aynur hocam ancak umutsuzluğa düşmeyelim fen dersi de itirazlarla 4 saate çıkarıldı ayrıca 1 sosyal sorusu seviye belirleme sınavında 3 ingilizce sorusuna eşit olacak tabi bunu anlatmak lazım okullara okullarında 4 saat ingilizce dersi varken 2 saatte ek ders olarak seçilmiş arkadaşlar varsa bu durumu belirtsinler haklarını arasınlar

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Ders saatinden çoğu Sosyal Bilgiler Öğretmeni memnun galiba. Daha önce "Kampanya: Sosyal Bilgiler 4 Saate Çıkarılsın" diye bir konu açmıştık ve bakanlığa dilekçe yazılmasını istemiştik Hatta örnek dilekçe de verdiğimiz halde bakın kaç kişi cevaplamış
http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?topic=3975.0

cyrano

Üye
Üye
valla hocam ben bu işten hiçbirşey anlamadım günlerdir takip ediyorum yazıyorum hiç kimseden cevap bile yok bu konuda neler yapabileceğimizi tartışalım diyorum site yöneticilerinin de açıkcası bu konu hakkında çok fazla yanıt verdiklerini görmedim artık ben de iyice pes etmek üzereyim bu konuda yazı yazmak bile istemiyorum sanki sadece ben ekders alamıyorum hayır ek ders alan arkadaşlarımız varsa bile bu sistemle daha kaç dönem alabilirler her an ekdersleri düşme tehlikesi yok mu ama boş kimsenin umrun da mı :-[

cyrano

Üye
Üye
altenatif olarak başka çözümler de üretilebiliriz mesela danıştaya dava açabiliriz bunun için de kampanya başlatalım sınıf öğretmenleri girmedikleri derslerin parasını alıyor biz alamıyoruz bu durum eşitliğe aykırı biz de idari görevle okulda kalıp ek derslerimizi istiyoruz şeklinde üzerinde daha iyi düşünüp ortaya çıkacak bir dilekçe ile hatta bu konuda bütün sendikalardaki öğretmen arkadaşlarımız kendi bünyelerindeki sendika avukatlarından yardım da alabilir bence bu çözüme giden yolda daha etkili olacaktır bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum ama hiç de ümitli değilim yine ne yazı gelir ne destek

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Daha önce söylemiştim. Bu konu hakkında dilekçe yazılması için kampanya başlattık kimseden ses çıkmadı. Hata bu konuyu sabitledik yine bir iki kişinin dışında ses yok. Gakliba herkes halinden memnun. Sene sonunda müfredat yetişmiyor diye kimse bağırmasın.