UcHuRuM kullanıcısının son içeriği

1. U

Ekonomi Alanında Yenilikler

Emeğinize sağlık hocam
  2. U

Türklerin İslamiyeti Kabulü

Emeğinize sağlık hocam.
  3. U

Ön Yargıları Kırıyorum Sunumu

Emeğine sağlık hocam
  4. U

Ülkemizin Tarihi ve Turistlik Güzellikleri Sergisi

Ülkemizin Tarihi ve Turistlik Yerleri Maket Sergisi. http://selcukondokuzmayisortaokulu.meb.k12.tr/icerikler/ulkemizin-tarihi-ve-turistik-mekanlari-tanitim-maketleri_4057096.html
  5. U

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Sunumu

Emekkerinize sağlık hocam
  6. U

İnkılap Tarihi Atölyem-51 (Sakarya Savaşı) (2015-2016)

İnkılap Tarihi Atölyem-51 (Sakarya Savaşı) (2015-2016) Tebrikler hocam harika bir çalışma
  7. U

İnkılap Tarihi Atölyem-17 (Osmanlı Devleti Hangi Cephede-5) (2015-2016)

İnkılap Tarihi Atölyem-17 (Osmanlı Devleti Hangi Cephede-5) (2015-2016) Helal olsun hocam çok güzel bir çalışma sabırsızlıkla kitabınızın basılmasını bekliyoruz
  8. U

İnkılap Tarihi Atölyem-2 (Mustafa Kemal Liderlik Yolunda-2)

İnkılap Tarihi Atölyem-12 (Mustafa Kemal Liderlik Yolunda-2) (2015-2016) Sen ne güzel bir adamsın Yavuz Hocam emeklerine sağlık
  9. U

2014-2015 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Kurs Planı

2014-2015 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Kurs Planı Teşekkür ederim hocam
  10. U

2014-2015 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Kurs Planı

2014-2015 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Kurs Planı Eline , emeğine sağlık Zeki Hocam. Elinde 5 sınıflar ve İnkılap Tarihi kurs planları da varsa paylaşırsan sevinirim.
  11. U

ROTASYON Konusu

ROTASYON Konusu Arkadaşlar bu rotasyon işi tamamen uydurma , siyasi kadrolaşma için yapılacak düzenleme. Ne diyor bakan İzmir, Ankara gibi şehirlerimize öğretmen ataması yapamıyoruz, oralar tamamen dolu. İl içi rotasyonda Şırnak'taki bir öğretmen İzmir'e mi atanacak. Burada hem doğuda hem...
  12. U

ACİL CEVAP...

ACİL CEVAP... Hocam norm kadro yönetmeliğinin 18. maddesi gereğince norm fazlası olmamanız gerekiyor. 6-31 saat derse 1 norm, 31-42 saate kadar 2 norm vardır. Sizin okulda 33 saat ders var. Bence Meb'e yönetmelik maddesini de belirterek bir dilekçe yazın. Eylül ayında normlar yeniden güncelleniyor.
  13. U

TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI Arkadaşlar bizim okulun ortalaması 73.2 . Bu konuda değinmek istediğim bir konu var. Bizler eğitimciyiz, bu işe yarışmacı olarak katılmak doğru olmaz. Bizler işin sadece bilgi kısmına bakmıyoruz, işin eğitim kısmıda var. Bizler yaramaz, ders konusunda başarısız...
  14. U

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor

1998-2013 Çıkmış Sorular Bir Kahraman Doğuyor Emeğine sağlık hocam
  15. U

Erkan Hocamıza Öneri

Erkan Hocamıza Öneri Öneri güzel ancak sınav zamanlarında öğrenciler siteye girip hangi ilde yaşıyorlarsa o ilin sınavlarını indirip yazılılara çalışırlar, küçükte olsa problem oluşturur:)