tmac48 kullanıcısının son içeriği

1. T

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

ben de alsam hocam.
  2. T

5.1.1. ETKİN BİR VATANDAŞIM

hocam emeğinize sağlık 8ler için yok galiba .notlarınızı çok beğendim.
  3. T

18 Mart Çanakkale Şehitleri Panosu

Arkadaşlar şu çalışmayı kutlama komisyonu olarak çok beğendik .büyük fotoğrafları nasıl çıktı alabiliriz yardımcı olabilirmisiniz.
  4. T

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

HOCAM ÖZELDEN ATAR MISINIZ.
  5. T

ŞÖK'e kalan öğrencilerin e okuldaki bölümüne ne yazacağız?

ŞÖK'e kalan öğrencilerin e okuldaki bölümüne ne yazacağız? ne şökü hocam ilkokulda isen kalma mı var? benim öğrenciler okula uğramıyor,yazılılara gelmiyor ama diplomalarını alcaklar..bazısına 650 tl ceza geldi adam bu ceza göstermelik diyip çocuğu gündelik tarım işçiliğine yolluyor.adam...
  6. T

ATATÜRK'Ü SEVMEYENLERİN ÇOĞALDIĞI GÜNLERDE SİNAN MEYDAN'IN ONLARA CEVABI

ATATÜRK'Ü SEVMEYENLERİN ÇOĞALDIĞI GÜNLERDE SİNAN MEYDAN'IN ONLARA CEVABI sağdaki üç cahili dinleyince utandım kendimden yazık şu adamlara...
  7. T

öğretmenlere yönelik şiddet

öğretmenlere yönelik şiddet arkadaşlar toplumun negatif elektiriğini kim bizlere yöneltti biliyorsunuz..bıçaklandık,dövüldük kim normal dedi biliyorsunuz..ammaa yarın seçim gelecek benim onursuz öğretmenlerim gene hakkını aramayacak biliyorum..o zaman kimse şikayet etmeyecek..her gün size...
  8. T

Hikayeci Anlatımla Orjinal Bir Etkinlik

Hikayeci Anlatımla Orjinal Bir Etkinlik postmodern paradigmaya uygun olmuş.beğendik hocam emeğinize sağlık devamını bekliyoruz.
  9. T

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz 8 yıllık öğretmenim.netbook aldım 16 gb flash full etkinlik..görsellik dolu projeksiyon eşliğinde tadına doyulmaz dersler oluyo..inanın çok iyi bir yerde çalışmasam bile çocuklar teneffüse bile çıkmak istemiyorlar..değerli meslektaşlarım teknolojiden kesinlikle uzak...
  10. T

NEDEN ATATÜRK'ÜN SOL ELİ CEKETİNİN İÇİNDEDİR?

NEDEN ATATÜRK'ÜN SOL ELİ CEKETİNİN İÇİNDEDİR? Atatürk'ün hastalığından önceki resimlerinde de böyle verdiği pozları vardı..bence o zamanın modası böyleydi... Atatürk'ü kötülemek için örümcek beyinli yobazların kullandığı bazı söylemler vardır..birincisi bu sol elini ceketinin içine...
  11. T

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu?

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu? beğenmeme sebebi neymiş hocam söylediler mi???
  12. T

Sosyal Bilgiler gurubu ders kitaplarındaki eksiklik veya yanlışlıklar...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kitaplardaki sorunları her sene yönetimie bildiriyoruz..Ben Kavimler göçü ile Avrupalıların atı savaşlarda kullanmayı Türklerden öğrendiği bilgisini doğru bulmuyorum.Roma,yunan hepsi savşlarda atı kullanmışlardır..hannibal in pön savşlarında da vardır...ödev vererek...
  13. T

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu?

Ben başlıyorum konuya arkadaşlar...Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği anabilim dalı...Sosyal Bilgiler Öğretmenliği...
  14. T

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız? kazanımlar dışında wall-e ve ratatuy=aşçı fare yi mutlaka izletmelisiniz arkadaşlar...