erhan-51 kullanıcısının son içeriği

1. E

Destekleme kursu ekders ücreti hakkında.

teşekkürler arkadaşlar.
  2. E

Destekleme kursu ekders ücreti hakkında.

Merhaba arkadaşlar, geçen gün bir haber vardı. Destekleme kurslarında yüksek lisans yapmış olan öğretmenler normal ek derslerdeki gibi %5 fark alabilir diye. Danıştayın bir kararı. Bu karar uygulanabilir mi? Bizim dilekçe vermemize gerek var mı? Dilekçe versek faydası olur mu?
  3. E

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Cevapları özelden veya 5065880903 nolu telefona watsaptan atabilecek olan var mı arkadaşlar. Son hakkım kaldı.
  4. E

duvarlara asılabılecek degerlerle ilgili çok güzel afişler

duvarlara asılabılecek degerlerle ilgili çok güzel afişler Eline sağlık hocam
  5. E

Yan Alan Hakkında Bilgisi olan.

Teşekkürler hocam. Ben de Üniversiteye dilekçe verdim. Sonuç olumsuz gelecek zaten. Ondan sonra da ya mahkemeye ya da ombudsmana başvurup, eşitlik ilkesine vurgu yaparak yan alan almaya çalışacağım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş olursa sevinirim. En azından diplomasının bir...
  6. E

Sizin elinizde belge var mı hocam ?
  7. E

Diplomayı kanıt olarak kullanacağım. Yani aynı dönemde aynı eğitim programında farklı üniversitelerde okumuş iki öğrenci olarak benim eşitsizliğe uğradığımı ispat etmek için.Çünkü benim diplomamda da yazmıyor. Ayrıca yukarıda yazdım, dekanlığa başvurdum. Yan alanımla ilgili bir yazı istedim, yan...
  8. E

Yavuz hocam ben bu konuda ombudsmanlık kurumu var biliyorsunuz, oraya başvurmak istiyorum. Eğer diplomanızın fotokopisi için veya eğer transkript de yan alan yazıyorsa derslerin yanında transkript için sizden yardım talep edebilir miyim?
  9. E

Teşekkürler Zalatar hocam. Ben de sizin gibi düşündüm ve bu yıl ikinci ünv. de sosyolojiye kaydoldum. Yalnız 2004 yılı Kırşehir mezunlarının yan alanlarının olduğunu duydum. Ayrıca biz üniversitede Türkçe dersleri alırken bu derslerin yanında yan alan diye yazardı. Böyle bir dayanak bulsam...
  10. E

Arkadaşlar, Son dönemlerde giderek karamsarlaşıyorum. Dersimizin sürekli arka planlara itilmesi (ders saati azaltılması, katsayının 3'ten 2'ye düşürülmesi, Vatandaşlığın kaldırılacak olması gibi) ben de gelecek kaygısı yarattı. Yan alan hakkında araştırmaya...
  11. E

FETİH MARŞI

FETİH MARŞI Teşekkürler....
  12. E

İlk İsyan - Attila İllhan

İlk İsyan - Attila İllhan teşekkürler
  13. E

ŞUBE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

Teşekkürler öğretmenim. Yararlı bir çalışma olmuş.
  14. E

Kaç kedi var?

KAÇ KEDİ VAR? 49*8= 392 kedi ayağı 7*2= 14 çocuk toplam=406 ayak