Ortak Sınav Raporu

makasoglu

Üye
Üye
6-7ve 8.sınıflarda yaptığınız ortak sınavlar için yazdığınız ortak sınav raporunuz varsa yardımcı olur musunuz?şimdiye kadar hiç yazmadım.bilen varsa yardımcı olabilir mi?

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
ben sürekli olarak ortak sınav yapıyorum ama şimdiye kadar hiç rapor tutmadım. tutulacağını da ilk defa duydum.

makasoglu

Üye
Üye
arkadaşlar ayrıca perfomans görevini yapmayan öğrenciler için nasıl bir tutanak tutuyorsunuz ya da ne yapıyosunuz?0(sıfır)vermek doğru mu?vermeyincede performans notunu almadan hesaplıyor.

makasoglu

Üye
Üye
bende hiç yazmamıştım bu sene müdür istedi o yüzden sordum daha yazıp vermedim 2.dönem başından beri verecem daha.

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
makasoglu' Alıntı:
arkadaşlar ayrıca perfomans görevini yapmayan öğrenciler için nasıl bir tutanak tutuyorsunuz ya da ne yapıyosunuz?0(sıfır)vermek doğru mu?vermeyincede performans notunu almadan hesaplıyor.

"0" veremiyorsun bildiğim kadarıyla. ben doğuda görev yapıyorum. hatta doğunun da doğusu. iran sınırına birkaç km uzaktayım. burda prosedür pek işlemiyo ama tokattan gelen arkadaş performans görevleri için şöyle dedi: performans ödevi getirmezse ailesine dilekçe gönderiliyor. dilekçeden sonra da gelmezse "0" veriyormuşlar.

ortak sınav raporunu dediğin gibi daha önce hiç duymadım. ilk defa sizden duydum. olmazsa dilekçe/tutanak tarzı bir kağıt doldurun verin... zaten tahminimce müdürünüz de bilmiyordur. bu nedenle pek sorun olmaz :D