Sunu Gruplar ve Rollerimiz

aleksander

Üye
Üye
Uzun bir emek sonucu yeni müfredata uygun şekilde 5. sınıf 1. Öğrenme Alanı: Birlikte Yaşamak 1. öğrenim çıktısı "SB.5.1.1. Dâhil olduğu grupların ve bu gruplardaki rollerinin zaman içerisinde değişebileceğine ilişkin çıkarım yapabilme için sunumu tamamladık.
Yeni müfredatta bol etkinlik olduğu için sunu içinde etkinliklere ve yarışmalara yer verdik. Ben Bilirim, Kim Bilecek ve Çarkı Sosyal Oyunları sınıf içinde ister grup olarak isterse kişisel olarak oynatabilirsiniz. Her bir etkinliğin sınıf içinde nasıl uygulanabileceğini açıkladık. Sınıf içinde kendiniz farklı şekillerde uygulayabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 46365
Çark oyunu bozuk.Bazı sorular yok.

pınartek20

Üye
Üye
değerli öğretmenlerim,öncelikle emekleriniz için sonsuz teşekkürler. Fakat ben dönem başından bu yana aynı problem ile karşı karşıyayım.6.7. ve 8.sınıf sunum dosyalarınızda herhangi bir akıllı tahtada hiç sorun yaşamıyorken 5.sınıf dosyalarını açamıyorum. pptx olan dosyalar açılıyor pptxs açılmıyor sanırım. tüm dosyalara ulaşırken ehemmiyet arz eden 5 lere ulaşamamak üzücü.Destek olabilirseniz sevinirim.İyi çalışmalar dilerim