akıllı tahta uygulaması

hope

Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

arkadaşlar benim akıllı tahta kullanımı ile ilğili problemim yok ben akıllı tahtayı daha verimli nasıl kullanabilirim diye fikir almak istemiştim

esragorki

Aktif Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

:) kusura bakmayın hocam baya da anlatmışım:)

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
akıllı tahta uygulaması

sosyal derslerinin hepsinde kullanılacak birşey değil diye düşünüyorum ben akıllı tahtayı.. daha çok sayısal ağırlıklı dersler için.. sosyalin de coğrafya kısımları için daha elverişli oluyor. ben daha yeni yeni öğreniyorum kullanmayı.. bulduğunuz yolları bizimle de paylaşırsanız sevinirim.

göktürk_54

Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

akıllı tahta akıllı tahta eger kaliteli bir program ve makine degilse zaman kaybı görev yaptığım yerde iki tane var bi işe yaramaz ama arkaşım kayseride özel bi okulda çalışıyor orkiler ise takır takır çalışıyor tahta değil program lazım yani para okulların meb internet hizmeti gibi

hope

Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

ilçede bütün okullarda akıllı tahta uygulaması olunca ilçe mem ve kaymakamlık kullanacaksınız diyor zorunlu olarak artık keçeli kalem v.b kullanılmayacak diyor emco tech tahtalar parmakla yazılan son versiyonlar tabi bnende şaşırdım marker kalem kullanmıcaksak nasıl ders anlacaz tahtayı faydalı bi şekilde nasıl kullancaz diye fikir alyım dedim kullanan arkadşlardan