akıllı tahta uygulaması

hope

Üye
Üye
arkadaşlar ilçede akıllı tahta uygulamasına gecildi bütün sınıflara akıllı tahta takıldı.Acaba akklı tahtayı en verimli şekilde şekilde kullanılabilmesi için neler yapıla bilir yardımci olursanız ve fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler..

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
http://video.google.com/videoplay?docid=2624196685986895910#

bu videosu ektede kullanım klavuzu var hocam belki işinize yarar

Ekli dosyalar

• akillitahtasunu.rar
    78.5 KB · Görüntüleme: 338

hope

Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

zalatar hocam kullanımda sorun yok ama ders işlenişi etkinlik ve slayt olarak bilgi almaya calışıyorum

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
akıllı tahta uygulaması

hangi akıllı tahtayı kullanıyorusunuz marka ve modelini soylerseniz yardımcı olabilirm farklı özellikleri var çünkü bazılarını projeksiyon gibi kullanırken bazılarını üzerinde kalemle çizim yapabiliyorsunuz farklılık gosteriyor hocam

esragorki

Aktif Üye
Üye
akıllı tahta uygulaması

hocam öncelikle kalemmle çalışma yapın derste zorlukla karşılaşmayın birde kalibrasyon çokönemli her kullanımda yapın yoksa alakasız yerde çıkıyor yaptıklarınız slaytarda akıllı tahta programı içinden her sunumu açamıyorsunuz mesela ancak akıllı tahta araç çubuğunu açıp normal şekilde sunumunuzu açtığınızda üzeriinde işlem yapabiliyorsunuz ben erkan hocamın sunumlarını öye yapıyorum sayfanın fotosunu çekme vr mesela o şeilde sayfayı dondurup üzerine çizgiler şekiler bile çizebiliyorum haritalrda güzeloluyor kısacası ilk anda çok zor gelsede alışıyorsunuz ve abartılaca bişey yok gerçketende sadece mause elinizde kolaylık yani pcye gitme zahmeti kalkıyor