2020 İL DIŞI ANTALYA'YI TERCİH EDECEK SOSYALCİLER

soznur

Üye
Üye
M. Özgün hocam çok teşekkür ederim. Döşemealtı okulları ile ilgili bilgisi olan var mı acaba???

soznur

Üye
Üye
Serik merkezde boş yer yok hocam. Son norm güncellemelerinde 3 kişi fazla idi. Ayrıca açık olarak gösterilen normlar Ortaokulların bünyesinde açılan müstakil olmayan İmamhatip okulları. onların da geleceği tartışılır. hatta üç okulun imamhatip bölümleri 2019-2020 eğitim yılında 5. sınıftan kayıt almadı hiç. yani 3 yıl sonra kapanacak. Serik civarında yazmayı düşünenlere tavsiyem iyi araştırma yapmalarıdır. Şimdiden hayırlısı olsun diyelim. (Serik merkezde çalışıyor olduğum için bu yorumu yazdım)
bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum hocam

Aslan077

Yeni Üye
Üye
Bu gün Antalya MEB de norm fazlası öğretmenler için ihtiyaç listesi yayinlanmiş. Tüm Antalya için sosyal bilgiler ihtiyacı 10 u geçmiyor. Norm fazlası çok daha fazla. Bu durumda geçen yıllara göre il dişina çok az kontenjan verileceği anlamına mı gelir

soznur

Üye
Üye
Bu gün Antalya MEB de norm fazlası öğretmenler için ihtiyaç listesi yayinlanmiş. Tüm Antalya için sosyal bilgiler ihtiyacı 10 u geçmiyor. Norm fazlası çok daha fazla. Bu durumda geçen yıllara göre il dişina çok az kontenjan verileceği anlamına mı gelir
Bu pek iyi bir haber olmadı hocam. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun