2020 İL DIŞI ANTALYA'YI TERCİH EDECEK SOSYALCİLER

sibelimm

Yeni Üye
Üye
325 puan Antalya kıyı kesim ilçeleri düşünüyorum ama ilk tercihlerim olmayacak.muğla,Balıkesir ilk tercihlerim.herekesin gönlüne göre sonuçlansın dilerim.umut etmek nasıldır bilirim

soznur

Üye
Üye
Merhaba ben de 257 puanla memleketim Antalya'yı isteyeceğim. Döşemealtı Aksu Serik Korkuteli Kepez tercihlerim inşallah hayırlısı olsun. Açık olur mu ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

HebunAnNebun

Üye
Üye
Merhaba ben de 257 puanla memleketim Antalya'yı isteyeceğim. Döşemealtı Aksu Serik Korkuteli Kepez tercihlerim inşallah hayırlısı olsun. Açık olur mu ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
bunların hepsi açık olur genelde aksu ve serikte çok açık oldugunu duymustum özelikle

M.ÖZGÜN

Çalışkan Üye
Üye
antalya merkez gelmez
antalya merkez gelmez serik te cok boş yer var
Serik merkezde boş yer yok hocam. Son norm güncellemelerinde 3 kişi fazla idi. Ayrıca açık olarak gösterilen normlar Ortaokulların bünyesinde açılan müstakil olmayan İmamhatip okulları. onların da geleceği tartışılır. hatta üç okulun imamhatip bölümleri 2019-2020 eğitim yılında 5. sınıftan kayıt almadı hiç. yani 3 yıl sonra kapanacak. Serik civarında yazmayı düşünenlere tavsiyem iyi araştırma yapmalarıdır. Şimdiden hayırlısı olsun diyelim. (Serik merkezde çalışıyor olduğum için bu yorumu yazdım)