Arama sonuçlarınız

1. S

6.Sınıf 3.Ünite İnsanlar,Yerler ve Çevreler Ders Notu

Çok teşekkür ederim öğretmenim.
  2. S

6.Sınıf 3.Ünite İnsanlar,Yerler ve Çevreler Ders Notu

Öğretmenim çok teşekkür ederim Elinize emeğinize sağlık .Ders notlarınızdan çok faydalanıyorum.
  3. S

Atamın İzinde Lise Yolunda 2020-2021 I. Deneme Sınavı

çok teşekkür ederim emeğinize sağlık
  4. S

Ders Notu 7 . Sınıf 2. Ünite Kültür ve Miras Ders Notu

Öğretmenim ellerinize sağlık hakkınızı helal edin
  5. S

Uzaktan Eğitim Deneme Sınavı 3

Hocam emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.
  6. S

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde Ders Notu (Kazanımlara Uygun)

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde Ders Notu (Kazanımlara Uygun) teşekkür ederim hocam ellerinize sağlık
  7. S

1998-2013 Çıkmış Sorular Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler

1998-2013 Çıkmış Sorular Milli Uyanış Yurdumuzun İşgaline Tepkiler emeğinize sağlık öğretmenim sağolun
  8. S

Alan Değişikliği Bekleyen Öğretmenlere Müjde

Alan Değişikliği Bekleyen Öğretmenlere Müjde arkadaşlar 17 yıldır ilköğretimde sosyal bilgiler öğretmeniyim alanım tarih öğretmenliği alan değiştirmeyi düşünüyorum bu konuda benimle aynı tecrübeyi paylaşan arkadaşlarım var mı tecrübelerini aktarabilirler mi
  9. S

BOLU BECAYİŞ

BOLU BECAYİŞ böyle bir uygulama var mı?yıllar öncesinde biliyorum ama hala uygulanıyor mu?
  10. S

Sosyal Bilgiler Öğr. hangi ders dışı egzersizleri açabilir?

Sosyal Bilgiler Öğr. hangi ders dışı egzersizleri açabilir? halk oyunları yöre öğreticisi ve 2. kademe antrönörlük belgem var yıllardır egzersiz açıyorum ortaya ürün çıkarmak önemli
  11. S

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL hocam emeğinize sağlık çok yararlı bir çalışma
  12. S

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? ve ece temelkuran'ın düğümler üfleyen kadınlar romanını öneririm
  13. S

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? limon yapraklarının kokusu ,yahudi sevgili bu ikisi 2. dünya savaşı ve yahudi soykırımı ile ilgili çok güzel iki kitap özellikle yahudi sevgili farklı bir bakış açısı kazandıran (2. dünya savaşında alman halkın genel durumu)mutlaka okunması gereken bir kitap (not...
  14. S

Ankara'daki en iyi Liseler

ANKARA'DAKİ EN İYİ ÖZEL VE DEVLET FEN LİSELERİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI? gazi ünv. fen lisesi iyidir burslu olanlar için özellikle
  15. S

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!!

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!! benim dersliğimin adı kuvva-yi milliye
  16. S

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz?

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz? 5lerde iklimin insan faaliyetlerine etkisi 6 lar İslamiyetin doğuşu 7 ler (ben 7 lerde farklı işliyorum biraz duraklama gerileme dağılma verdim )denizlerdeki gelişmelere geçiyorum 8ler mudanya bazen basıyorum bazen duruyorum mehter adımı gibi iki...
  17. S

adıyaman hasat

adıyaman hasat ben de var isterseniz mail adresinize yollarım