Arama sonuçlarınız

1. B

7.Sınıf 2.Ünite - Kültür ve Miras Ders Notu

Allah razı olsun hocam ellerinize sağlık
  2. B

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER GÜNLÜK PLAN 8. HAFTA SB 524 ve 525 Günlük Planı

Hocam öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler. Fakat açıklama kısmına keşke kazanımları yazsanız tek tek indirip kontrol etmek gerekiyor bu haliyle.
  3. B

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

Ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş çalışmalarınız gerçekten büyük emek vermişsiniz. Özellikle padişahların kronolojik posterini çok beğendim ama bunu nereden orijinaline uygun olarak çıkarabilirim bilgi verir misiniz?
  4. B

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

Ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş çalışmalarınız gerçekten büyük emek vermişsiniz. Özellikle padişahların kronolojik posterini çok beğendim ama bunu nereden orijinaline uygun olarak çıkarabilirim bilgi verir misiniz?
  5. B

Kelime Oyunu İpek Yolunda Türkler

hocam Allah razı olsun öğrencilerim çok beğendi
  6. B

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Çalışma Kağıdı

Teşekkür ederiz hocam harika olmuş ellerinize sağlık.
  7. B

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Çalışma Kağıdı

Teşekkür ederiz hocam harika olmuş ellerinize sağlık.
  8. B

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Sunumu

Erkan Hocam Allah razı olsun ellerinize sağlık iyi ki varsınız!
  9. B

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Sunumu

Erkan Hocam Allah razı olsun ellerinize sağlık iyi ki varsınız!
  10. B

E-Zümre 2017-2018 Sosyal Bilgiler Zümresi

Hocam çok teşekkürler paylaşım için. Ben okulda tek sosyal bilgiler öğretmeniyim ama galiba bu sene tek olanlarda bunu hazırlamak zorunda ?
  11. B

Türklerin Yeni Yaşamı-Karahanlılar ve Gazneliler

Evet Erkan hocam birçok sunu da son zamanlarda aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum link yok ya da url yi girince bulunamadı diyor buna bir çözüm bulsak çok iyi olurdu.
  12. B

Evet Erkan hocam birçok sunu da son zamanlarda aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum link yok ya da url yi girince bulunamadı diyor buna bir çözüm bulsak çok iyi olurdu.
  13. B

14. B

15. B

Sunu İlk Türk Devleti Hunlar

hocam bende gerçi hepsini indiremiyorum nedense ama bunu ekli dosyalar yazan yerin altındaki kutucuğun içindeki sonun rar dosya şeklinde biten bağlantıya tıklayıp indiriyorsunuz :)
  16. B

Büyük Taarruz ve Mudanya Ateşkes Antlaşması Sunusu

Allah razı olsun hocam ellerinize sağlık :)
  17. B

1.İnönü Savaşı ve sonuçları sunusu

Sunumlarınız çok güzel anlaşılır ve net hocam teşekkürler ellerinize sağlık :)
  18. B

Atatürkçülük Tablo (Süper)

Atatürkçülük Tablo (Süper) Ellerine sağlık hocam sağolun :)
  19. B

10-16 Kasım Atatürk haftası /program/şiirler/resimler/siren+ istiklal marşı

10-16 Kasım Atatürk haftası /program/şiirler/resimler/siren+ istiklal marşı teşekkürler hocam elinize sağlık :)