Arama sonuçlarınız

1. serdar061

7.SINIF I. DÖNEM II. SINAV 25 SORULUK KARIŞIK SORU TARZLI (1,2, VE 3. ÜNİTENİN İKİNCİ KONUNUN SONUNA KADAR)

HERKESE MERHABALAR, SINAV SORULARINI HAZIRLARKEN: SINIF SEVİYESİNE, KAZANIM SIRALAMA VE SAYILARINA, KOLAY-ORTA-ZOR GİBİ SORU TARZINA, İŞLEDİĞİM, DEĞİNDİĞİM, ÖNEMLİ YERLERE GÖRE, GÖRSELLERİN VE BİLGİLERİN DERS KİTABINDAN OLMASINA, VE SİZ DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMDAN FİKİR ALMAYA, GÖRE...
  2. serdar061

DERS KİTABINDAKİ GÖRSELLERİ VE BİLGİLERİ KULLANARAK VE BİRAZ SİZDEN BİRAZ BENDEN BİR KARIŞIMLA HAZIRLADIM.

YAŞASIN DERS KİTABI VE DERS DEFTERİ KARDEŞLİĞİ, ESKİDEN OLDUĞU GİBİ:)
  3. serdar061

DERS KİTABINDAKİ GÖRSELLERİ VE BİLGİLERİ KULLANARAK OLUŞTURDUM.

ESKİDEN OLDUĞU GİBİ YAŞASIN KİTAP VE DEFTER KARDEŞLİĞİ:)
  4. serdar061

5. Sınıf Ata Yayıncılık Ders Kitabı

merhabalar, 5. sınıf ata yayıncılık sosyal bilgiler ders kitabını bir türlü pdf olarak indiremiyorum yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar ve sağlıklı günler dilerim.
  5. serdar061

2008-2012 SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMEN KILAVUZ KİTAPLARI

6.,7.,8. sınıfların 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011, 2011-2012 yıllarına ait sosyal bilgiler ve inkılap tarihi öğretmen kılavuz kitapları arşivinde olan var mı, varsa benimle paylaşabilir mi? Elektronik posta adresim: [email protected] Herkese İyi Çalışmalar, Başarılar dilerim.
  6. serdar061

Osmanlının kuruluşundan yıkılışına

hocam teşekkürler çok güzel bir çalışma oldu, elinize sağlık
  7. serdar061

Ders Notu 8.Sınıf İnkılap Tarihi 1.Dönem Özet

elinize sağlık hocam
  8. serdar061

Ders Notu 6.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem Yeni Müfredat Ders Notu

teşekkür ederim, elinize sağlık
  9. serdar061

DERSİN AKADEMİK ve ARAÇ-GEREÇ TAKİP TABLOLARI

Kendim hazırladığım sınıfların branş dersi akademik takibi ile araç-gereç kontrol listelerini sizlerle paylaşmak istedim, dilerseniz kullanırsınız.
  10. serdar061

Test SEKİZİNCİ SINIF İNKILAP TARİHİ MERKEZİ SINAV SORULARI

Ülkemizde liseye geçişte uygulanan merkezi sınavların son yirmi (20) yılına ait olan sorularını gözden geçirdim, 2018-2019 yılı müfredatımıza uygun olan tüm soruları seçtim. 1998-2018 yılları da dahil olmak üzere OKS, SBS, TEOG (mazeret sınavları dahil), LGS sorularını pdf'den word dosyasına...
  11. serdar061

Test SEKİZİNCİ SINIF İNKILAP TARİHİ MERKEZİ SINAV SORULARI

Ülkemizde liseye geçişte uygulanan merkezi sınavların son yirmi (20) yılına ait olan sorularını gözden geçirdim, 2018-2019 yılı müfredatımıza uygun olan tüm soruları seçtim. 1998-2018 yılları da dahil olmak üzere OKS, SBS, TEOG (mazeret sınavları dahil), LGS sorularını pdf'den word dosyasına...
  12. serdar061

Etkinlik KAVRAMLAR ve KELİMELER

SEKİZİNCİ SINIF; SON YİRMİ (20) YILIN OKS, SBS, TEOG, LGS SINAVLARININ MÜFREDATA GÖRE TARANARAK ELDE EDİLMİŞ SORU KÖKÜ ve SORU İÇİNDE YER ALAN ANCAK ANLAMI BİLİNMEYEN KELİMELER/KAVRAMLAR TABLO HALİNE GETİRİLMİŞTİR. KAVRAMLARIN / KELİMELERİN ANLAMLARI TÜRK DİL KURUMU SÖZLÜĞÜNDEN EDİNİLMİŞTİR.
  13. serdar061

kitap satışı

Arkadaşlar Merhaba, elimde fazlalık 2002 yılı basımlı Yeni Türkiye Yayınları'na ait 10 ciltlik GENEL TÜRK TARİHİ serisi var. Kitapların tamamı sıfır üründür, özenle korundu, hiçbir çizik, yırtık, eğrilik, kırışıklık vb herhangi bir hasar söz konusu değildir. Satın almak isteyenler 0530 602 3310...
  14. serdar061

Malazgirt Meydan Savaşı Çİzgi Film

Malazgirt Meydan Savaşı Çİzgi Film saol