Nasıl Ders İşliyorsunuz?

fehmi42

Aktif Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

zalatar' Alıntı:
soru sorulmuyor dediğiniz için öyle bir yargıya vardım sanırım yanılmışım kusura bakmayın kırmak istemem sizi. demek istediğinizi son mesajınızda anladım sanırım ama dediğiniz gibi eğitim Türkiye de gerçekten zor hele bir de bizim gibi köyde çalışıyorsanız işiniz daha zor öğrenci slayt hazırlayıp sunmasından vazgeçtim kitabı okuyup gelse mecburen devreye giriyoruz keşke her şey dediğiniz gibi olsa

aynen katılıyorum hocam köy okulu olmak zor

offwhite

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

zalatar' Alıntı:
soru sorulmuyor dediğiniz için öyle bir yargıya vardım sanırım yanılmışım kusura bakmayın kırmak istemem sizi. demek istediğinizi son mesajınızda anladım sanırım ama dediğiniz gibi eğitim Türkiye de gerçekten zor hele bir de bizim gibi köyde çalışıyorsanız işiniz daha zor öğrenci slayt hazırlayıp sunmasından vazgeçtim kitabı okuyup gelse mecburen devreye giriyoruz keşke her şey dediğiniz gibi olsa
önemli değil hocam... evet haklısınız köy koşulları gerçekten çok zor,siirtte çalıştım bende 3 sene.birazda serzenişim buna,oralarda çalışırken merkezdekilerin hiç bahanesi olmaması gerektiğini düşünüyordum.Gelip görünce malesef hayal kırıklığına uğradım.eğitim bir bahaneler yığını haline gelmiş bizde Allah ne verdiyse o yığını sırtlamaya çalışıyoruz...
Bu yığının altında Kolay gelsin diyeyim bende size,sürç-i lisan ettimse affola...

DEUSOSYAL

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

merkezde ukala sımarık öğrenci ve veliyle uğaşacağına köyde hazırbulunuşluğu düşük öğrenciyle uğraşmak daha iyidir
bu sistem ve bu sınıflarda öğrenci merkezli ders işlenemez
ben ünite notlarından dersi işlemek daha iyi olduğunu düşünüyorum

demos72

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

BENDE KLASİK YÖNTEMLE YENİ YÖNTEMİ ELİMDEN GELDİĞİNCE HARMANLIYARAK İŞLEMEYE ÇALIŞIYORUM HER KONUYU ETKİNLİKLE İŞLEMEK VE DOĞRU DÜRÜST ETKİNLİKLER BULMAYA ÇALIŞIYORUM .ÇALIŞMA KİTAPLARI ÇOK FAYADALI DEĞİL BENCE.SLAYT VE FİLİMLERDE KATKI SAĞLIYOR

hsnlbyy

Yeni Üye
Üye
önce ünite özetini dağıtıyorum,bütün dersleri sunumlarlave kısa görsellerle belgesellerle işliyorum,dersin kalan son bölümlerinde konu tarama testleri ile dersi tekrar ediyorum çünkü bizim dersimiz tekrarsız olmuyor.