Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

I. TEOG Sınavında Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

• Yetiştiremedim

Kullanılan: 90 4.7%
  • Üstün körü anlatarak yetiştirdim.

Kullanılan: 214 11.2%
  • Normal iki saat derse girerek yetiştirdim

Kullanılan: 181 9.5%
  • Yetiştiremeyecektim. Başka öğretmenlerden ders aldım.

Kullanılan: 572 29.9%
  • İnkılap Dersi dışında girdiğim diğer dersler sayesinde yetiştirdim.

Kullanılan: 857 44.8%

• Kullanılan toplam oy
    1,914

nureddýnn

Üye
Üye

Zevk almayarak , ders kitabını ilk kez ikinci plana atarak başka derslere girerek zar zor yetiştirdim.

nudlah

Üye
Üye

Arkadaşlar sağdan soldan ders devşirerek inkılap tarihini yetiştirmek mümkün olmayacaktır.Bu durumun birlik olunarak veya sendikalar aracılığıyla dillendirilerek gerekli ve yetkili mercilere taşınması gerekli.

aykut05

Aktif Üye
Üye

beden eğitimi ve teknoloji tasarım derslerini isteyerek...

nurten_84

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar en sevdiğim dersi yetiştirme kaygısı yüzünden hiç zevk alamadan anlattım.Yetişmiyor.Başka derse girmiyoruz ki sadece kendi dersimiz var.Ben akıllı tahta setini almıştım sınıfta onu izlettim.Çocuklara işlediğim konunun notunu evde yazmaları için verdim.Aynı konunun testini de verdim.Verim aldık mı hayır.Ortalama istediğim düzeyde değil.Yani işin özü bu derse gereken önem verilmeli.İmam hatip Orta okulundayım Arapça bile 2 saat ya valla çıldıracağım.

nursen3535

Üye
Üye

Medya okuryazarlığı ve kariyer belirleme dersleri vardı toplam iki saat ama çarşamba günleri 8 saat ders var ve son iki ders blok olunca toplamda 1,5 saate düşüyor ki servisi beklemeyen ,hocam işim var gidebilirmiyim diyenlerle tabii çok verimli olmadı. Çoğu zaman 'hz. Muhammedin Hayatı ' dersinin öğretmeni ile sınıf değiştirmek zorunda kaldım .Aslında bunların hiç birini yapmak zorunda değiliz. Din Kültürü öğretmeni bir ay öncesinden bitiriyor konularını biz koştur koştur helak oluyoruz.