Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

I. TEOG Sınavında Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

• Yetiştiremedim

Kullanılan: 90 4.7%
  • Üstün körü anlatarak yetiştirdim.

Kullanılan: 214 11.2%
  • Normal iki saat derse girerek yetiştirdim

Kullanılan: 181 9.5%
  • Yetiştiremeyecektim. Başka öğretmenlerden ders aldım.

Kullanılan: 572 29.9%
  • İnkılap Dersi dışında girdiğim diğer dersler sayesinde yetiştirdim.

Kullanılan: 857 44.8%

• Kullanılan toplam oy
    1,914

murathan28

Üye
Üye

2. dönemde çok sıkıntı olmadıda ilk dönem konuları yetiştirene kadar canım çıktı.boş bulduğum dersleri alarak yetiştirdim

rastqele

Yeni Üye
Üye

dershane mantıgıyla ıslıyorum konuları asla okutmutyorum kıtap uzerıne kısa notlar aldırarak nasıl soru gelebılır onları soluyorum ozellıkle ılkeler konusunda ufak ufak ip ucları ıle dersı bıtırdım mesela cumhurıyetcılık ılkesı ıcın yonetme yonetımsel seyler varsa yuzde 90 cumhurıyetcılıkdır gıbı. bu kadar az zamanda kımse temelden mıllı kultur yukleme beklemesın tarıh milli benlik kazanamaz bu çocuklar 2 saat nedır ya bu sekılde cocuk 20 sorudan ful cekse ne olacak 18 19 dogru yapsa ne olacak. 6 sınıfım var benımde

atropin

Yeni Üye
Üye

11 şubem vardı ve durumum içler acısıydı. Kızım da bu sınıflardan birindeydi. toplam 22 saat dersim olsa da ben haftada 35 saat derse girdim. Resim, müzik, teknoloji tasarım hatta bazen konuları yetiştiği için türkçe ve matematik derslerini bile aldım. stresten geceleri 2-3 saat uyuyabildim. kabus gibiydi. Seçmeli dersim de hafta sonu kursum da yoktu. :(

MUSMERSIN

Üye
Üye

valla güzel yetiştirdim. seçmeli medya okuryazarlığı seçtirdim. Atatürk'ün iletişime verdiği önemi :eek: ;D ;D vurgulayıp inkılap yaptım ;D ;D ;D ;D