Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

bedia özkan

Üye
Üye
Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 2000 yılı mezunuyum. 10 yıldır Denizli'de çeşitli okullarda Sosyal Bilgiler öğretmenliği yapmaktayım.Herkese başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.

M.Ö.GÝRGÝN

Yeni Üye
Üye
herkese meraba ben Özn ortaokul 7. sınıf öğrencisiyim bu siteden yararlanabılmek amacıyla uye oldum Umarım takıldığım bir yer olup sorarsam cevap alabilirim.  ;D   şimdiden saolun

tatlýmeleðim

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaşlar adım songül 1999 Erciyes üniversitesi tarih bölümü mezunuyum 99 depreminden sonra kocaeli ,gebzeye atandım 2 sene orda çalıştım,6 senede kayseride çalıştım şuan mersindeyim eş durumundan buraya geldim 2 senedirde burdayım. siteyi tesadüfen buldum iyiki bulmuşum

AYÞE HAKAN

Yeni Üye
Üye
merhaba ben ayşe ktü giresun eğitim fakültesi mezunuyum.2002'de göreve başladım.6 yıl İstanbul'da görev yaptım.1 yıldır mardin'deyim.site çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkürler..... :)

gamara

Üye
Üye
ismim erhan 2005 giresun eğitim fakültesi sosyal bilgiler programı mezunuyum 4 yıllık öğretmenim ve izmir'in Kınık ilçesinde görev yapmaktayım