Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

kurtkale

Üye
Üye
Selam arkadaşlar.Üçüncü kez üye oluyorum.Her defasında parola hatalı diyor.Ben Ahmet Ardahan da sosyal bilgiler öğretmeniyim.

Nur_ay

Yeni Üye
Üye
:) Merhaba, ben Nuray Demiriz. 1980 Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü mezunuyum. Mesleğime 13 yıl ara verdikten sonra yeniden döndüm. Şu an Bursa'da çalışıyorum. Dilerim eski arkadaşlarımla sizin sayenizde iletişim fırsatı bulurum. İyi çalışmalar diliyor, teşekkür ediyorum....

1.dilek

Üye
Üye
Merhaba ben 2005 Balıkesir Üniversitesi Sosyal bilgiler öğrt.mezunuyum.şu anda batman'da çalışıyorum.Bu sitede bemeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

adanmıshayat

KUL'UN KULDA ARADIĞI MEVLANIN KULDA SAKLADIĞIDIR..
Üye
BEN MUSTAFA ŞİMŞEK SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİYİM..1998 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ DEMİRCİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRTEMENLİĞİ MEZUNUYUM..ŞUANDA ADANADA SÜREYYA NİHAT ORAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA GÖREV YAPIYORUM

aaydın

Çalışkan Üye
Üye
herkese merhaba ben aşağı yukarı bir yıldır bu siteye üyeyim gazi üniversitesi fen edebiyat fakültesi tarih bölümü mezunuyum meslekte on dördüncü yılım sekiz yıl sınıf öğretmeni olarak çalıştıktan sonra branşa geçebildim ankaralıyım şu anda çankırı merkezde sosyal bilgiler öğretmeni olarak çalışıyorum bilginin paylaştıkça çoğalacağı inancıyla karınca kararınca siteye katkı yapmaya çalışıyorum herkese iyi çalışmalar