Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

violetsoul

Aktif Üye
Üye
Herkese meraba arkadaşlar. Adım Erhan, Dokuz eylül üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun oldum. Hala bu üniversitede Eğitim bilimleri enstitüsünde Sosyal bilgiler öğretimi alanında yüksek lisans yapmaktayım, aynı zamanda İzmir'in Torbalı ilçesinde öğretmenlikte 3. yılımdayım. Bu siteyi yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum, gerçekten çok faydalı ve yararlı bir site bizler için. Şu an yapım aşamasında ama ilerde umarım bu site gibi güzel ve dolu bir site olacağına inandığım bir web sitesi hazırlamaktayız. Herkesin katkılarını bekleriz. Başarılar..
http://www.sosyalbilgileregitimi.net/

yakopsen

Üye
Üye
slm ben yakup aytekin.... Nİğdeliyim, Niğde üniversitesi 2004 sosyal bilgiler ögretmenliği mezunuyum.. şu an Amasyada görec yapmaktayım.....herkese yeni öğretim yılında başarılar dilerim.. siteye gelince, ben fakedeli baya oldu .. diğer arkadaşlarada öneriyoru.. erkan hocam saolasın ellerinde sağlık.. herkese slmlar...

ersinsos

Üye
Üye
Selam arkadaşlar. Öncelikle bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Adım Ersin EROL ,Uşak Eğitim Fakültesi 2002 mezunuyum.2002 de Manisa Demirci Minnetler İlköğretim Okulunda göreve başladım.2006 da Kula- Sandal Cumhuriyet İlköğretim Okuluna İl içi atama ile geldim.Halen bu okulda Sosyal bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Saygılar.

rumeysa48

Yeni Üye
Üye
herkese merhaba ben 2006 mezunuyum. yenı atandım açıkçası çömlük yaşıyorum biraz. ama bu sitenin faydasını çok görüyorum. teşekkür ederim emeği geçen herkese