Ah şu 5. Sınıflar :(

hakanöðretmen27

Yeni Üye
Üye

Valla ben her dersten çıktığımda psikolojim bozuk çıkıyorum Allahtan 3 sınıfın sadece birine dersim var yoksa sene sonuna kadar dayanamazdım işimiz zor ama bişeyleri anladılar zannediyorum çok ayrıntıya inmiyorum yuzeysel olarak geçiyorum

melek-84

Üye
Üye

arkadaşlar bende basit anlatmaya çalışıyorum biraz da görselle destekledim özellikle bölgemiz ünitesini ama çok zor gerçekten düşünüyosun 5ler çok garip ya devamlı konusuyolar gerekli gereksiz herşeyi anlatıyolar alışmka çok zor geldi:)) basit anlatın arkadaşlar 8lere anlattığımız gibi zaten olmaz hem biz yorulmayız hem de onlar kafalarını yormazlar... ama gerşekten bazen düşünmeden edemiyorum acaba 4. sınıfa kadar bu çocukların öğretmenleri ne öğretti diye !!!

isagibi

Üye
Üye

Arkadaşlar benzer konular 4. sınıfta da var ve konuştuğum sınıf öğretmeni arkadaşlar çok sıkıntı yaşadıklarını anlatıyorlar. Öyle sanıyorum ki sıkıntı 4. sınıfta başlıyor. çok derinlemesine bilgiye boğmadan görselleştirerek devam etmeliyiz.

güleç

Çalışkan Üye
Üye

ah şu 5. sınıflar başlığını altına yazıyorum arkadaşlar ama belki yardımcı olabilirsiniz. 5.sınıflar için ne gibi proje görevleri belirlediniz fikirlerinizi ya da varsa örnekleri paylaşırsanız sevinirim..kolay gelsin herkese...