Ah şu 5. Sınıflar :(

sezero

Yeni Üye
Üye

bu unıtede bende çok zorlandım bende bi eksiklik var dıye duşundum sonra ilçedeki arkadaşlarla konuşunca rahatladım herkesde aynı sorun varmış. hadı o unıteyı basıt olarak geçtık ama bu 5ler çok yoruyolar benı kıpır kıprlar bırını susturuyon dığerı başlıyo dığerı dığerı devam edıyo hepppp

sosyal*

Çalışkan Üye
Üye

ben 5leri karıncaya benzetiyorum karşımda hiç durmayan 40 tane karınca :)sürekli hareket halindeler derse dikkatleri çok az

AKN

Üye
Üye

rahat olun,kendinizi kasmayın,kervan yolda düzülür derler.5'te öğrenemedilerse 8'de orda öğrenenmedilerse Lisede öğrenirler.sonuçta eğitimde süreklilik esastır.

uzo42

Çalışkan Üye
Üye
Ben ilkokuldan Sosyal Bil. Öğretmenliğine alan değiştirmiş biriyim. Geçen yıl 5 'leri okuttum. Doğrusu o konuları haturlıyorum. Milli Mücadele ve İlkeler konusu bence çok ağır ve öğrencilerin sevmediği konular hatta bana yalvarıyorlardı öğretmenim ne olur o konulardan yazılıdıa sormayın diye evet size hak veriyorum o yaş grubuna göre bence ağır. Düşünün o konuları 8.sınıflar bile analmakta zorlanıyorlar. Bence siz bu konularla ilgili bir fotkopi yapıp dağıtın iyce öğrensinler yoksa anlatmayla anlamazlar Belki sınıftan birkaç kişi anlayabililr gerisi zor. :)

KENAN58

Aktif Üye
Üye

arkadaşlar nasıl olsa 8 de öğrenecekler zaten. çokta canınızı sıkmayın en fazla bursluluk sınavında yapamzlar 5. sınıfta bunları çocukların safi beynine aşılamanın ne manası var kimse anlamış değil utanmasalar ana sınıfı müfredatına koyacaklar. kaporta değişti inşallah motoruda değiştirirler :)