Açılmasını İstediğiniz Bölüm

yeşimşen

Üye
Üye

Benim şikayetim forumla ilgili değil ama buraya yazmak istedim.Sosyal Bilgiler dersinin müfradat olarak içinin nasıl boş olduğunu herhalde kimse görmüyor.6.sınıf 1. ünite konuları 4.ve 5. sınıflarda verilebilir. Altın yayınlarının kitabı ders işlerken beni çok sıkıyor.Ayrıca sürekli 6. ve 7. sınıfta aynı şeyleri tekrar edip duruyoruz.Sosyal Bilgiler böyle olmamalı.

H. AHMET

Aktif Üye
Üye

Arkadaşlar site ve faaliyetleri oldukça güzel emeği geçenlere her daim teşekkür ediyorum öğrencilere açık olmasa yada ayrı olsa görüşüne katılıyorum. Diğer taraftan öyle ilginç yazılı cevapları gibi hiç faydası olmayan magazinel konuların olmasını istemiyorum çünki yakışmaz diye düşünüyorum.

irem drl

Yeni Üye
Üye

ben sitenizi 8. sınıfta kullanıyordum ve çok beğeniyordum acaba 9. sınıflar için de bir bölüm açabilir misiniz?

lusinya

Yeni Üye
Üye

yaaa off bıktım artık sosyal çalışma kitabı nın cevaplarını arıyorum yok anlamadım gitti yaa yoksa bn niye girdim ki bu siteye allahalaahaaa

sena1864

Üye
Üye

özlük haklarımızla ilgili bölüm olabilir.uzman öğretmenlik adı altında 5 yıldır ücret ödenen uzman olmayanlardan farklı bir iş yapmayan ,girilen bir sınavla devlet tarafından ücret ödenmeye devam edilen sisteme sisteme ne demeli.......sınav açamadığı için kendi çıkardığı bu sistemin içinde ne yapacağını bilemeyen MEB.arkadaşlar bu konudaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.Sendikalar ne yapıyorlar.Hep birlikte sesimizi çıkarmamız gerktiğini düşünüyorum.