1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

'İstek ve Şikayetler' forumunda erkanisanmaz tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    2,306
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın üyelerimiz açılmasını istediğiniz kategori veya bölüm olursa lütfen buradan bildiriniz. Teşekkürler

2. kapot

kapot Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    8

biliyorsunuz geçen yıldan beri halk kültürü dersi seçmeli olarak okutuluyor.acaba bu dersle ilgil bir bölüm açılabilir mi?çünkü halk kültürü dersi ile ilgili döküman bulmakta zorlanıyoruz.selamlar
    ::) ::) ::)

3. cyrano

cyrano Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sayın branş arkadaşlarım ekders sıkıntımız var bu konu hakkında konuşalım forumda diyorum ama pek ilgilenen çıkmadı malesef ek ders sıkıntılarınız hiç yok sanırım kimse bu konu hakkında bir sorundan bahsetmiyor bende sürekli dile getirmek istemiyorum o zaman

4. ogretmen035

ogretmen035 Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ERKAN HOCAM SİTENİN HER BÖLÜMÜNE ÖĞRENCİ DE ÖĞRETMEN DE GİREBİLİYOR...
    ÖĞRETMEN BÖLÜMÜNÜ AYIRSAK
    ÖĞRENCİLERE SADECE ÖDEV KISMINI AÇSAK?

5. gümüş.

gümüş. Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forumda düşünme eğitimi dersi ile ilgili bir bölümün yer almasını istiyorum elimizde çok kısıtlı döküman var.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş