sevimli kullanıcısının son içeriği

1. S

Güzel Bir Hikaye

YILLAR ÖNCE BİR İLKOKUL ÖĞRETMENİNİN BAŞINDAN GEÇEN BİR HİKAYE Bayan Rachel dersler başladığında 5. sınıf öğrencisi David’i gözlemlemiş onun diğer çocuklarla oynamadığını; giysilerinin kirli, saçlarının da oldukça dağınık olduğunu görmüş ve yadırgamıştı. David’in dosyasını incelemeye...
  2. S

Çocuklara Değer Verilmesi Gerektiğini Anlatan Çok Hoş Bir Hikaye...

Gerçekten güzel bir hikaye iş yüzünden çocuklarıını kendi sevgilerinden uzaklaştırıyorlar diye düşünüyorum..Herşeyy iş demek degil zamanınızın  yarısını onlara ayırmanız çocukalr içinn yetecektir bence Çocuklar böyle düşünmeyin çünkü sizler dünyanın en sevimli varlıklarısınız.Sizler anne ve...
  3. S

En Uzun Akarsularımız

teşekkürler çok işime yaradı
  4. S

Ayakkabıcı(sunu)

5. S

4 Paraşüt (mutlaka Okuyunuz)

http://uploaded.to/?id=pkzcvm
  6. S

Narkozun Etkisinde Halen

7. S

Fıkra

Güzel Fıkra ;D
  8. S

Başarı Yolunda 70 Altın Kural

BAŞARI YOLUNDA 70 ALTIN KURAL • Her zaman daha iyisini yapmaya çalışın. • Kullanılan bilgiler yanına yani bilgiler çeker. • Unutmak ilmin afetidir. • Baldan tatlı olan öfkenin neticesi zehirden acıdır. • Doğrularınız yanlışlarınızı yer. • Her saniyeniz gayenize kilitlenmelidir. •...
  9. S

Karikatürler

10. S

Göz Yanılmaları

11. S

Sınava Girmeden 1 Hafta Önce

Teşekkürler
  12. S

Karikatürler

13. S

Koca Seyit

Teşekkürler hocamm
  14. S

Şerefinizle Ölemediniz Mi?(okumadan Geçmeyin)

Arkadaşlar gerçekten benim ilgimi mükemmel bi şekilde çekti okuyun zaten ilk başlarını okudukça gerisini okumak istiyeceksinizz. NEDEN   BABA   Yıl 2020 kızım 18, ben 47 yaşındayım...        'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti...
  15. S

Nasrettin Hoca