ramazan efe kullanıcısının son içeriği

1. R

Kim Milyoner Olmak İster (5.Sınıf-4.Ünite-Bilim,Teknoloji,Toplum)

bilgisayara indirebiliyor muyuz sınıfta internet yok
  2. R

netleri nasıl yükseltebiliriz.

netleri nasıl yükseltebiliriz. üç yıldır aynı şeyi yapıyorum.çocuklara boş ders saatlerimi söylüyorum. eğer onlarında ana derslerine denk gelmiyorsa anlamadıkları zorlandıklqarı konuları belirleyip geliyorlar en fazla üç kişi alıyorum. birebir anlatıyorum.çocuklar onlarla özel olarak...
  3. R

1. TEOGA KADAR KONULAR-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE

1. TEOGA KADAR KONULAR-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş. ilk ünitenin de varsa konu tekrarında çok iyi olurdu
  4. R

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz?

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz? ben iki okulda çalışıyorum biri taşımalı biri normal ilçe merkezinden öğrenciler geliyor. tüm öğretmenler taşımalı geldiği için ders çıkışlarına kurs açtık. iki okul da da kursum var.normal okulda 8 lere taşımalıda 5 ve 6 .sınıflara açtım.
  5. R

8. Sınıf TEOG Kurs Planı (Ekim Başlangıçlı)

8. Sınıf TEOG Kurs Planı (Ekim Başlangıçlı) teşekkürler hocam
  6. R

MEB'İN YAYINLADIĞI SORULARDAN OLUŞAN KARMA 159 SORU

MEB'İN YAYINLADIĞI SORULARDAN OLUŞAN KARMA 159 SORU cevap anahtarı da olsaydı
  7. R

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) 70 aldım ve geçtim sınavı..herkese başarılar:))
  8. R

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) arkadaşlar help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 bölümde takılıp kaldımmmmmm
  9. R

4. Ünite Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Testi

4. Ünite Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Testi keşke cevapları da olsaydı...
  10. R

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme ÇOK TEŞEKKÜRLER...
  11. R

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru ÇOK TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE SAĞLIK
  12. R

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? bende özel günler 5 6. paralel meridyen 7.göç 8.sivas kongresi geç gittiğimi de düşünmüyorum.tek sıkıntım teog 8.leri de vatandaşlık ve kurslarla yetiştiririm inşallah