mae kullanıcısının son içeriği

1. M

Ders Notu 3.ÜNİTE YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DERS NOTU (YENİLENMİŞ)

Sayın Hocam selamlar. 8. sınıfa ait diğer ünitelerin yenilenmiş ders notları var ise onları da paylaşır mısınız. Tüm sınıf seviyelerinde konu anlatırken sizin PDF lerinizi kullanıyoruz. Çok teşekkür ederiz.
  2. M

Ders Notu İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1. ÜNİTE DERS NOTU

Sayın hocam, 2 yıl önce 8. sınıflar bendeydi, ders notlarınızı kullandık. Bu yıl tekrar 8. sınıflara giriyorum. Ders notlarınızı kullanacağınız. Ellerinize, emeklerinize sağlık. Notlarınız çoookkk başarılı. Teşekkür ederiz.
  3. M

Ders Notu 7.SINIF 3.ÜNİTE İNSANLAR, YERLER VE ÇEVRELER GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Güven hocam çok teşekkürler, 2 yıldır ders notlarınızı çok beğenerek kullanıyorum.
  4. M

Selam arkadaşlar Demokrasi, İnsan Hakları ve Yurttaşlık Kulübü 2021-2022 yıllık planı lazım

hocam bulabilirseniz bizimle de paylaşır mısınız. benim bulduğum dosyalar güncel değil.
  5. M

Ders Notu 2.ÜNİTE MİLLİ UYANIŞ BAĞIMSIZLIK YOLUNDA ADIMLAR DERS NOTU

Sayın hocam 8. sınıf ders notlarının olmasına çok sevindim. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
  6. M

Ders Notu 6.SINIF 7.ÜNİTE KÜRESEL BAĞLANTILAR GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Hocam çok teşekkür ederiz. Tüm yıl boyunca hem ben hem de öğrencilerim sizin notlarınızı kullandık. Notlarınız hem güncel, hem kitapla uyumlu hem de örneklendirme ve görselleri çok iyi. Meslek hayatınızda başarılar dilerim. Ankara'dan selamlar.
  7. M

Ders Notu 5. Sınıf 6. Ünite - Etkin Vatandaşlık Ders Notu

Emeğinize sağlık hocam.
  8. M

Ders Notu 6.SINIF 6.ÜNİTE ETKİN VATANDAŞLIK GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Güven hocam emeğinize sağlık. Yine dört gözle bekledik. Teşekkür ederiz.
  9. M

Ders Notu 6.SINIF 5.ÜNİTE ÜRETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Güven hocam, çookkkk teşekkür ederiz. Hakkaten emeklerinize sağlık.
  10. M

Hocam merhaba. Yeni üniteyi hazırladığınızda da hemen paylaşır mısınız.
  11. M

Hocam teşekkür ederiz, dört gözle beklemiştik emeğinize sağlık.
  12. M

Ders Notu 6.SINIF 4.ÜNİTE BİLİM, TEKNOLOJİ VE TOPLUM GÖRSEL DESTEKLİ DERS NOTU

Güven hocam yeni ünite ile ilgili hazırladıysanız paylaşır mısınız.
  13. M

Ders Notu 5. Sınıf 5. Ünite - Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ders Notu

Teşekkürler hocam. Yıl boyunca sizin notlarınızı kullandık emeklerinize sağlık. 6. sınıflar için de hazırlarsanız paylaşır mısınız.
  14. M

Ders Notu 5. Sınıf 4. Ünite - Bilim, Teknoloji ve Toplum Ders Notu

Hocam, 6. sınıflar 4. ünite için de hazırlarsanız paylaşır mısınız. Tekrar teşekkürler. Selamlar.