kamanlı06 kullanıcısının son içeriği

1. K

Ders Notu Bölgelerimizin Genel Özellikleri

Sitedeki çalışmalardan Zeki Doğan hocamızın ders notlarından ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  2. K

Yeryüzü Şekilleri Ders Notu

Sitedeki çalışmalardan ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  3. K

Yeryüzü Şekilleri Ders Notu

Sitedeki çalışmalardan ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  4. K

Ders Notu Paralel ve Meridyenler ders notu

5. K

Coğrafi Koordinat Sistemi Etkinlik

6. K

Dersiçi ve Proje Ödevleri Otomatik Puan Dağıtımı

Hocam programı çok beğendim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.
  7. K

Hocam programı çok beğendim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.
  8. K

9. K

10. K

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi Hocam emeklerinize sağlık teşekkür ederim.
  11. K

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI Hocam teşekkür ederim.
  12. K

Rehberlik Resimleri

Rehberlik Resimleri Hocam teşekkür ederim.
  13. K

5. sınıf rehberlik plan ve formları

5. sınıf rehberlik plan ve formları Hocam teşekkürler elinize sağlık.
  14. K

okul öğrenci meclisi dökümanları

okul öğrenci meclisi dökümanları Teşekkürler hocam.
  15. K

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Elinize emeğinize sağlık hocam.