Arama sonuçlarınız

1. K

Ders Notu Bölgelerimizin Genel Özellikleri

Sitedeki çalışmalardan Zeki Doğan hocamızın ders notlarından ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  2. K

Yeryüzü Şekilleri Ders Notu

Sitedeki çalışmalardan ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  3. K

Yeryüzü Şekilleri Ders Notu

Sitedeki çalışmalardan ve Erkan İsanmaz hocamızın slaytlarından derledim. Çok teşekkür ederim.
  4. K

Ders Notu Paralel ve Meridyenler ders notu

5. K

Coğrafi Koordinat Sistemi Etkinlik

6. K

Dersiçi ve Proje Ödevleri Otomatik Puan Dağıtımı

Hocam programı çok beğendim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.
  7. K

Hocam programı çok beğendim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.
  8. K

9. K

10. K

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi Hocam emeklerinize sağlık teşekkür ederim.
  11. K

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI Hocam teşekkür ederim.
  12. K

Rehberlik Resimleri

Rehberlik Resimleri Hocam teşekkür ederim.
  13. K

5. sınıf rehberlik plan ve formları

5. sınıf rehberlik plan ve formları Hocam teşekkürler elinize sağlık.
  14. K

okul öğrenci meclisi dökümanları

okul öğrenci meclisi dökümanları Teşekkürler hocam.
  15. K

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Elinize emeğinize sağlık hocam.
  16. K

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI (Yeni Programa Göre)

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI (Yeni Programa Göre) Teşekkür ederim hocam.
  17. K

İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy Video Çalışması

İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy Video Çalışması Elinize sağlık hocam.
  18. K

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi Sayın Ozan hocam elinize emeğinize sağlık farklı fikirleriniz bize yol gösterdi teşekkürler.
  19. K

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü Metin hocam size çok teşekkür ederim Allah razı olsun. 1. fasikülü de indirmiştim, öğrencilerime dağıtmıştım. Sınavdan sonra hocam 2. fasikülü verecek misiniz diye sordular çok beğendiler. Elinize emeğinize sağlık. hayırlı günler dilerim.
  20. K

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ-

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ- Yavuz Hocam her zaman ki gibi çok emeğinizin olduğu belli elinize sağlık soru dağılımları da güzel olmuş..